TeknoDiot
     
     
     

DeFacto’dan Genç Yazılımcılara Destek

DeFacto'dan Genç Yazılımcılara Destek

DeFacto, İstanbul Teknik Üniversitesi IEEE Öğrenci Kulübü bünyesinde bu yıl altıncısı düzenlenecek Yazılım Maratonu’na sponsor oldu

Türkiye’nin lider moda markalarından DeFacto, İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisleri Öğrenci Kulübü bünyesinde bu yıl altıncısı düzenlenecek olan Yazılım Maratonu’na Altın kategorisinde sponsor olarak destek veriyor. İTÜ Ayazağa Kampüsü’nde 3-4 Mart tarihlerinde gerçekleştirilecek etkinlikte, finale kalan 30 takımın üyeleri kendilerine yönetilen soruları yeni algoritmalar üreterek doğru şekilde yanıtlamaya çalışacak. Yarışmada dereceye girenler çözebildikleri soru sayısına göre belirlenecek. Takımlar, ayrıca final etabı kapsamında bazı workshop, eğitim ve seminerlere katılacak.

[ilgiliicerik icerik_id=”11815″]

CENGİZ GÜRER: “TEKNOLOJİK GELİŞİM KISA MESAFELİ BİR KOŞU DEĞİL, UZUN BİR MARATONDUR”

DeFacto'dan Genç Yazılımcılara Destek DeFacto'dan Genç Yazılımcılara Destek

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Defacto Bilgi Teknolojilerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Cengiz Gürer, “Yeni teknolojilerin ve dijitalleşmenin etkisi ile tüm sektörlerde iş yapış biçimlerinin hızlıca değiştiğine tanık oluyoruz. Geleceğin rekabet ortamında başarılı olabilmek için teknolojik altyapınızın her zaman güncel olması, değişime ayak uydurabilmeniz gerekiyor. Dijitalleşmeyi kısa mesafeli bir koşudan öte uzun bir maraton olarak görmek lazım. DeFacto Teknoloji olarak dijitalleşme yolculuğunda başarılı olabilmenin, en yeni araçlara ve en iyi altyapıya sahip olmak ve en iyi maraton koşucularıyla birlikte çalışmaktan geçtiğine inanıyoruz.

Bu bakış açısıyla yazılım maratonuna destek vermeye karar verdik ve bundan büyük gurur duyuyoruz. Ayrıca, çalışanlarımızın gelişimini sürekli destekliyoruz ve motivasyonlarını yüksek tutup takım ruhuyla hedeflerini gerçekleştirmelerine katkı sağlamaya gayret ediyoruz. Çalışanlarımıza değer veriyor ve güveniyoruz. ERP, e-Ticaret, Omnichannel gibi iş servislerimizin ana omurgasını oluşturan ana uygulamalarımız konusunda, dışarıdan hazır paket almak yerine, kendi ekibimiz ile kendi uygulamalarımızı geliştirmeye karar verdik.  DeFacto’nun tüm ana süreçlerini kapsayan ERP uygulamasını kendi mühendislerimizle geliştirdik. Bu da çalışanlarımıza duyduğumuz güvenin göstergesidir. Dijitalleşme yolculuğunda bizimle beraber koşmak isteyen yeni takım arkadaşlarıyla tanışmak için sabırsızlanıyoruz.”

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


En Çok Kullanılan Android Sürümleri Neler?

Buğra Noyan

Microsoft Edge, Mozilla Firefox’u Geçti! (Google Chrome Hâlâ Lider)

Buğra Noyan

Ford Journey Yazılım Şirketi’ni Satın Aldı!

Hüseyin Ceylan

1 yorum

Avatar
Muhammed Ali Sevinik 16 Şubat 2018 at 16:54

İyiymiş ☺

Cevap

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.