Deadpool 2 Filminin İlk Resmi Posteri Yayınlandı - TeknoDiot.com

Deadpool 2 Filminin İlk Resmi Posteri Yayınlandı

Abone Ol 

Marvel’ın yeni karakterleri arasında yerini iyi bir şekilde alan Deadpool’un ilk filmi izleyiciler tarafından çok iyi karşılanmıştı.

Deadpool yaklaşan Şükran Günü’nü ele geçirmeye çalışıyor. Yayınlanan poster Şükran Günü ile ilgili bir görsel yer alıyor. Ayrıca bize Deadpool 2‘nin ilk resmi posterini vermiş oldu. Sevdiğimiz karakter Deadpool, ev hanımlarına hitap eden Good Housekeeping isimli derginin kapağında yer aldı. Bununla yetinmeyen Deadpool, ilk filmde bulunan karakterlerin ve yeni filmde bulunacak olan karakterlerin birlikte olduğu bir poster yayınladı.

İlk filminin tanıtımında da özel günleri seçen Marvel Deadpool yapımcısı Deadpool, ilk filminin tanıtımını da Avustralya’nın ulusal kanguru gününde bile yer almıştı. Merakla beklenen Deadpool 2‘nin Haziran 2018‘de vizyona girmesi bekleniyor. Old bir resim olduğu da gözlerden kaçmıyor. Deadpool 2’nin IMDB sayfasına buradan göz atabilirsiniz.

Deadpool 2 Filminin İlk Resmi Posteri Yayınlandı

Göz atın:   HBO Max, Wonder Woman 1984 ile 4K'yı Destekleyecek

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu