Deadpool 2 Filminin İlk Resmi Posteri Yayınlandı

Marvel’ın yeni karakterleri arasında yerini iyi bir şekilde alan Deadpool’un ilk filmi izleyiciler tarafından çok iyi karşılanmıştı.

Deadpool yaklaşan Şükran Günü’nü ele geçirmeye çalışıyor. Yayınlanan poster Şükran Günü ile ilgili bir görsel yer alıyor. Ayrıca bize Deadpool 2‘nin ilk resmi posterini vermiş oldu. Sevdiğimiz karakter Deadpool, ev hanımlarına hitap eden Good Housekeeping isimli derginin kapağında yer aldı. Bununla yetinmeyen Deadpool, ilk filmde bulunan karakterlerin ve yeni filmde bulunacak olan karakterlerin birlikte olduğu bir poster yayınladı.

İlk filminin tanıtımında da özel günleri seçen Marvel Deadpool yapımcısı Deadpool, ilk filminin tanıtımını da Avustralya’nın ulusal kanguru gününde bile yer almıştı. Merakla beklenen Deadpool 2‘nin Haziran 2018‘de vizyona girmesi bekleniyor. Old bir resim olduğu da gözlerden kaçmıyor. Deadpool 2’nin IMDB sayfasına buradan göz atabilirsiniz.

Deadpool 2 Filminin İlk Resmi Posteri Yayınlandı Sinema Haberleri Teknoloji Haberleri


Etiketler

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı