DayZ Erken Erişimden Çıkıyor

Yıllardır beklenen oyun sonunda tam sürümüyle karşımıza çıkacak. DayZ uzun zamandır oyuncuları bekletmişti.

Geliştiricisi olan Eugen Harton açık dünya haritalı hayatta kalma oyunu olan DayZ‘ın 2018 de erken erişiminden çıkıp tüm sürümüyle yayınlayacaklarını açıkladı.

Sıradaki güncelleme 0.63 olacak yayınlanma tarihi ise önümüzdeki yıl olacak bu güncelleme yeni Crafting ile  birlikte yapay zeka geliştirmeleri sesler yeni Zombi animasyonları hayvan animasyonları ile birlikte sunucu kapasiteleri de arttırılacak.

DayZ Erken Erişimden Çıkıyor

Eugen Harton forumlardaki soru cevaplara katılarak 2018′in oyun ve ekip için bir dönüm noktası olacağını söyledi. tam sözleri ise şu şekilde; ‘2018 stüdyomuz için önemli bir yıl olacak ve uzun vadeli çalışmamız nihayet sonuca varacak. Tabii ki uzun süre harcadık fakat kesinlikle inanıyorum ki insanlar oyunların ne kadar sürede çıktığını değil, ne kadar iyi olduğunu hatırlar.’

Yapımcıları çok iddialı olsalar da 4 senenin üstünde erken erişimde olmasının nedeniyle oyucunlar bu görüşe pek katılmamaktadır. DayZ şuanda 76.99 TL fiyatında Steam’de bulunmaktadır. İndirmek için tıklayın.

Göz atın:   Redmi K20 Serisi 3 Milyon Satışa Ulaştı! Yeni K20 Pro Exclusive Edition 19 Eylül'de Geliyor!
Abone Ol 

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu