Darksiders III İçin Oynanış Videosu Yayınlandı - TeknoDiot.com

Darksiders III İçin Oynanış Videosu Yayınlandı

Abone Ol 

Merakla beklenen oyunlar arasında yerini alan Darksiders III için ING, bir buçuk dakikalık kısa bir video yayınladı.

Darksiders III’ün bu serisinde en gizemli karakterlerden biri olan Fury karakterini görüyoruz. Fury ile Dünya’daki iyilik ve kötülük arasındaki dengeyi  kırbaç ile sağlamaya çalışırken, büyü ile gücün varlığına yeniden inanacaksınız. Darksiders III PC, Xbox One ve PlayStation 4 için 2018 yılında çıkış yapacak.

https://teknodiot.com/humble-bundleda-95-tllik-oyun-ucretsiz-8015.html

Darksiders III Tanıtım yazısından:

Yedi Ölümcül Günah’ı yakalayıp yok etme görevinde FURY’yi yönettiğiniz kesmeli biçmeli Aksiyon Macera oyunu Darksiders III’te felaketin pençesindeki Dünya’ya geri dönün. Dört Atlı’nın en tahmin edilemeyen, en gizemli üyesi FURY, birçoklarının başarısız olduğu bir şeyi, yani Dünya’yı kasıp kavuran güçlere bir denge getirmeyi başarmak zorunda. Darksiders III, eleştirmenlerden tam not alan Darksiders serisinin merakla beklenen üçüncü oyunudur.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Dünya’daki iyilik ve kötülük arasındaki dengeyi düzeltmek için kırbacına ve büyüsüne güvenmek zorunda kalan büyücü FURY’yi kontrol edin! FURY’nin büyüsünü kullanarak onun her biri yeni silahlar, hareketler ve yer değiştirme kabiliyetleri sunan çeşitli formlarını ortaya çıkarın.

FURY’nin hikayede ilerlerken gizemleri su yüzüne çıkarmak için mekanlarda bir ileri bir geri gittiği açık uçlu, yaşayan, serbest oyun dünyasını keşfedin. Yedi Ölümcül Günah’ı ve mistik yaratıklar veya bozunmuş varlıklar gibi hizmetkarlarını alt edin. Darksiders’daki sanat tarzı karşısında ağzınız açık kalsın: oyuncuyu cennetin yüksekliklerinden alıp cehennemin derinliklerine götüren, savaş ve çürümüşlüğün harap, doğanın istila ettiği, bir felaketin sonrasını betimleyen geniş ortamlar.

Kaynak: DP

Göz atın:   Google, Bu Yıl Cihazlarına Android 10 Güncellemesi Yapacak Üreticilerin Listesini Yayınladı

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu