TeknoDiot
     
     
     

Daha Kendisi Çıkmadan Kılıfları Satışta: iPhone X

Daha Kendisi Çıkmadan Kılıfları Satışta: iPhone X

Apple’ı hem tasarım hemde fiyat konusunda epeyce insanların dillerindeydi. iPhone X’in kılıfları satışta.

iPhone X, dünyadaki belli başlı ülkelerinde 3 Kasım’da piyasaya sunulacak. iPhone X’in Türkiye’de ne zaman satışa sunulacağı belli değil. Ancak 3 Kasım’dan sonra ülkemizde piyasada yer alacaktır. Ülkemizde ki fiyatı çok konuşulmuştu.

:: iPhone X, Almanya ve Amerika’da Fiyatı Ne Kadar?

:: iPhone X’in Türkiye Fiyatı Belli Oldu!

iPhone X’in aralık ayının ortasında Türkiye’de satışa sunulması bekleniyor. iPhone X henüz piyasada yerini almamış olsa da iPhone X’in Avrupa derisi ile bürünmüş kılıfları piyasada yerlerini almış durumda.  iPhone X için Deri Folyo, lüks bir görünüme sahip ve iPhone X’lere tam oturuyor.

iPhone X, uyku modundan çıkıyor, kapatıldığında ise uyku moduna geçiyor. Bu kılıfların bu özelliği Samsung’un View kılıfları ile birlikte. Deri folyo kılıfın Türkiye’deki satış fiyatı ise 449 TL. Bu fiyata bir telefon alınıyor ancak iPhone X‘in fiyatına göre bu kılıf belkide ucuzdur.

Daha Kendisi Çıkmadan Kılıfları Satışta: iPhone X Daha Kendisi Çıkmadan Kılıfları Satışta: iPhone X Daha Kendisi Çıkmadan Kılıfları Satışta: iPhone X Daha Kendisi Çıkmadan Kılıfları Satışta: iPhone X Daha Kendisi Çıkmadan Kılıfları Satışta: iPhone X Daha Kendisi Çıkmadan Kılıfları Satışta: iPhone X Daha Kendisi Çıkmadan Kılıfları Satışta: iPhone X Daha Kendisi Çıkmadan Kılıfları Satışta: iPhone X

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


1.4 Milyon İnsan 51. Bölge’yi Basmaya Gidecek!

Buğra Noyan

Samsung’dan Koronavirüs Mücadelesinde Anlamlı Hizmet

Buğra Noyan

Çevreye Uyumlu ‘Beton Kule’ler Geliyor

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.