«
Daha Kendisi Çıkmadan Kılıfları Satışta: iPhone X Akıllı Telefon Haberleri Teknoloji Haberleri

Apple’ı hem tasarım hemde fiyat konusunda epeyce insanların dillerindeydi. iPhone X’in kılıfları satışta.

iPhone X, dünyadaki belli başlı ülkelerinde 3 Kasım’da piyasaya sunulacak. iPhone X’in Türkiye’de ne zaman satışa sunulacağı belli değil. Ancak 3 Kasım’dan sonra ülkemizde piyasada yer alacaktır. Ülkemizde ki fiyatı çok konuşulmuştu.

:: iPhone X, Almanya ve Amerika’da Fiyatı Ne Kadar?

:: iPhone X’in Türkiye Fiyatı Belli Oldu!

iPhone X’in aralık ayının ortasında Türkiye’de satışa sunulması bekleniyor. iPhone X henüz piyasada yerini almamış olsa da iPhone X’in Avrupa derisi ile bürünmüş kılıfları piyasada yerlerini almış durumda.  iPhone X için Deri Folyo, lüks bir görünüme sahip ve iPhone X’lere tam oturuyor.

iPhone X, uyku modundan çıkıyor, kapatıldığında ise uyku moduna geçiyor. Bu kılıfların bu özelliği Samsung’un View kılıfları ile birlikte. Deri folyo kılıfın Türkiye’deki satış fiyatı ise 449 TL. Bu fiyata bir telefon alınıyor ancak iPhone X‘in fiyatına göre bu kılıf belkide ucuzdur.

Daha Kendisi Çıkmadan Kılıfları Satışta: iPhone X Akıllı Telefon Haberleri Teknoloji Haberleri   Daha Kendisi Çıkmadan Kılıfları Satışta: iPhone X Akıllı Telefon Haberleri Teknoloji Haberleri   Daha Kendisi Çıkmadan Kılıfları Satışta: iPhone X Akıllı Telefon Haberleri Teknoloji Haberleri   Daha Kendisi Çıkmadan Kılıfları Satışta: iPhone X Akıllı Telefon Haberleri Teknoloji Haberleri   Daha Kendisi Çıkmadan Kılıfları Satışta: iPhone X Akıllı Telefon Haberleri Teknoloji Haberleri   Daha Kendisi Çıkmadan Kılıfları Satışta: iPhone X Akıllı Telefon Haberleri Teknoloji Haberleri   Daha Kendisi Çıkmadan Kılıfları Satışta: iPhone X Akıllı Telefon Haberleri Teknoloji Haberleri   Daha Kendisi Çıkmadan Kılıfları Satışta: iPhone X Akıllı Telefon Haberleri Teknoloji Haberleri


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *