Daha Kendisi Çıkmadan Kılıfları Satışta: iPhone X - TeknoDiot.com

Daha Kendisi Çıkmadan Kılıfları Satışta: iPhone X

Abone Ol 

Apple’ı hem tasarım hemde fiyat konusunda epeyce insanların dillerindeydi. iPhone X’in kılıfları satışta.

takipçi satın al
takipçi satın al

iPhone X, dünyadaki belli başlı ülkelerinde 3 Kasım’da piyasaya sunulacak. iPhone X’in Türkiye’de ne zaman satışa sunulacağı belli değil. Ancak 3 Kasım’dan sonra ülkemizde piyasada yer alacaktır. Ülkemizde ki fiyatı çok konuşulmuştu.

:: iPhone X, Almanya ve Amerika’da Fiyatı Ne Kadar?

:: iPhone X’in Türkiye Fiyatı Belli Oldu!

iPhone X’in aralık ayının ortasında Türkiye’de satışa sunulması bekleniyor. iPhone X henüz piyasada yerini almamış olsa da iPhone X’in Avrupa derisi ile bürünmüş kılıfları piyasada yerlerini almış durumda.  iPhone X için Deri Folyo, lüks bir görünüme sahip ve iPhone X’lere tam oturuyor.

iPhone X, uyku modundan çıkıyor, kapatıldığında ise uyku moduna geçiyor. Bu kılıfların bu özelliği Samsung’un View kılıfları ile birlikte. Deri folyo kılıfın Türkiye’deki satış fiyatı ise 449 TL. Bu fiyata bir telefon alınıyor ancak iPhone X‘in fiyatına göre bu kılıf belkide ucuzdur.

Daha Kendisi Çıkmadan Kılıfları Satışta: iPhone X Daha Kendisi Çıkmadan Kılıfları Satışta: iPhone X Daha Kendisi Çıkmadan Kılıfları Satışta: iPhone X Daha Kendisi Çıkmadan Kılıfları Satışta: iPhone X Daha Kendisi Çıkmadan Kılıfları Satışta: iPhone X Daha Kendisi Çıkmadan Kılıfları Satışta: iPhone X Daha Kendisi Çıkmadan Kılıfları Satışta: iPhone X Daha Kendisi Çıkmadan Kılıfları Satışta: iPhone X

Göz atın:   Galaxy Fold 2, Süper Hızlı Şarj Özelliği ile Geliyor

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
teknodiot youtube
Oyuncu Ekipman İnceleme Videolarını Kaçırmayın!
Oyuncu Ekipman İnceleme
Videoları!
ABONE OL