Daha Kendisi Çıkmadan Kılıfları Satışta: iPhone X - TeknoDiot.com

Daha Kendisi Çıkmadan Kılıfları Satışta: iPhone X

Abone Ol 

Apple’ı hem tasarım hemde fiyat konusunda epeyce insanların dillerindeydi. iPhone X’in kılıfları satışta.

iPhone X, dünyadaki belli başlı ülkelerinde 3 Kasım’da piyasaya sunulacak. iPhone X’in Türkiye’de ne zaman satışa sunulacağı belli değil. Ancak 3 Kasım’dan sonra ülkemizde piyasada yer alacaktır. Ülkemizde ki fiyatı çok konuşulmuştu.

:: iPhone X, Almanya ve Amerika’da Fiyatı Ne Kadar?

:: iPhone X’in Türkiye Fiyatı Belli Oldu!

iPhone X’in aralık ayının ortasında Türkiye’de satışa sunulması bekleniyor. iPhone X henüz piyasada yerini almamış olsa da iPhone X’in Avrupa derisi ile bürünmüş kılıfları piyasada yerlerini almış durumda.  iPhone X için Deri Folyo, lüks bir görünüme sahip ve iPhone X’lere tam oturuyor.

iPhone X, uyku modundan çıkıyor, kapatıldığında ise uyku moduna geçiyor. Bu kılıfların bu özelliği Samsung’un View kılıfları ile birlikte. Deri folyo kılıfın Türkiye’deki satış fiyatı ise 449 TL. Bu fiyata bir telefon alınıyor ancak iPhone X‘in fiyatına göre bu kılıf belkide ucuzdur.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Daha Kendisi Çıkmadan Kılıfları Satışta: iPhone X Daha Kendisi Çıkmadan Kılıfları Satışta: iPhone X Daha Kendisi Çıkmadan Kılıfları Satışta: iPhone X Daha Kendisi Çıkmadan Kılıfları Satışta: iPhone X Daha Kendisi Çıkmadan Kılıfları Satışta: iPhone X Daha Kendisi Çıkmadan Kılıfları Satışta: iPhone X Daha Kendisi Çıkmadan Kılıfları Satışta: iPhone X Daha Kendisi Çıkmadan Kılıfları Satışta: iPhone X

Göz atın:   Samsung, Galaxy Note 9'da Android 10'u Test Etmeye Başladı

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu