CS:GO'ya PUBG Gibi Bir Battle Royale Modu Gelebilir! - TeknoDiot.com

CS:GO’ya PUBG Gibi Bir Battle Royale Modu Gelebilir!

Abone Ol 

Steam’in en çok oynanan oyunlarından bir tanesi CS:GO’ya satış rekoru kıran PUBG’ye benzer bir Battle Royale modu çıkartabilir.

takipçi satın al
takipçi satın al

Sizce PUBG‘nin bu kadar oynanmasının nedeni nedir?Yeni bir oyun türü oluşturmuş olmaları mı? Hayır. Biz zaten halihazırda H1Z1 ve DayZ gibi oyunları uzun sürelerdir oynamaktaydık. PUBG‘nin bu kadar tutmasının en önemli nedeni,sadece bir moda odaklanması. H1Z1‘den örnek vermek gerekirse,iki farklı moda sahipti.

Ama PUBG sadece Battle Royale moduna odaklandığı için çok daha fazla kişiyi kendine çekmeyi başardı. Ama PUBG’nin tek büyüme sebebi bu değil. Twitch’te ki reklamlar sayesinde de çok daha fazla kitleye ulaştı PUBG. CS:GO’nun geleceğinin PUBG sebebiyle tehlikeye girmesi tabi ki de Valve‘ın istediği bir şey değildi.

https://teknodiot.com/pubgnin-mobil-versiyonu-yolda-fragmani-yayinlandi-6999.html

CS:GO'ya PUBG Gibi Bir Battle Royale Modu Gelebilir!

Valve, PUBG’nin büyümesini durdurmaya hazırlanıyor. Ortaya çıkan yeni bilgilere göre CS:GO‘da aynı PUBG tarzı bir Battle Royale modu üzerine uğraşılıyor. Valve, zaten milyonlarca oyuncuyu kapsayan, CS:GO‘ya efsane bir mod getirerek oyuncuları tekrardan oyuna çekmeyi planlıyor.

Aslında Valve bunu 2016 yılından beri planlıyordu fakat PUBG tarzı ciddi bir rakip bulamaması sebebiyle bu seçeneğin üzerinde pek durmamıştı. Eğer gerçekten böyle bir şey olacaksa muhtemelen yakın bir zamanda ortaya çıkacaktır. Peki ya siz, CS’de bir Battle Royale modu olmasını ister miydiniz?İyi mi olurdu yoksa kötü mü?

Göz atın:   Bu Ay Çıkacak Oyunlar (Nisan 2019)

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
teknodiot youtube
Oyuncu Ekipman İnceleme Videolarını Kaçırmayın!
Oyuncu Ekipman İnceleme
Videoları!
ABONE OL