teknodiot.com
   
     

CS:GO’nun Ücretsiz Sürümü Yayınlandı!

CS:GO'nun Ücretsiz Sürümü Yayınlandı! Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri Steam Haberleri

Steam’de yer alan Valve’ın kendi oyunu CS:GO popüler oyunlar arasında yer alıyor. CS:GO’nun artık “Free” yani ücretsiz sürümü an itibariyle Steam’de yer aldı.

Şuana kadar aldığımız CS:GO Full Edition olarak adlandırıldı. Ücretsiz sürümü ise Free Edition olarak yerini aldı. Valve, hiç beklenmedik bir anda enteresan bir gelişme yaptı. Counter Strike: Global Offensive’in botlarla oynayabileceğiniz ve oyunu satın alıp almayacağınıza karar verebileceğiniz ücretsiz bir versiyonunu yayınladı.

CS:GO'nun Ücretsiz Sürümü Yayınlandı! Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri Steam Haberleri

[sp-related style=”dark” id=”28756″]

Bazı oyuncular bu durumu çok saçma bulurken, diğer taraftan da Full Edition sürümünde bot gibi oynayan insanlar vardı ve dahası artık gelmeyecek ve Free sürüm alacak demekteler. Aşağıdan Free Edition sürümüne ulaşabilirsiniz. Ardından oyunu kütüphanenize ekleyerek 16 GB‘lık kurulumu gerçekleştirmeniz yeterli.

2012 yılında piyasaya çıktığından beri hiçbir zaman ücretsiz olmayan, buna karşın zaman zaman %50’ye varan indirimlerle satılan CS:GO’yu böylece herkes botlara karşı deneyebilecek.

Aslında diğer taraftan bakıldığı zaman oyunu daha iyi tanıtabilecek bir durum diyebiliriz. Sistem gereksinimleri yine aynı olduğunun altını çizelim.

 


2 yorumlar

Avatar
Muhammed ÖZER 31 Ağustos 2018 at 16:07

link hatalı mı?

Cevap
Buğra Noyan
Buğra Noyan 31 Ağustos 2018 at 16:48

Hangi link dostum?

Cevap

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.