CS:GO Hilecisine 15 Yıl Hapis Cezası İsteniyor - TeknoDiot.com

CS:GO Hilecisine 15 Yıl Hapis Cezası İsteniyor

Abone Ol 

Hile konusunda CS:GO ne yaparsa yapsın Valve şirketi bir türlü önüne geçemiyor. CS:GO Hile yapımcısı ve hilecisine 15 yıla kadar hapis ile yargılanacak.

CS:GO ve diğer FPS oyunlarının başı Aimbotlar, DDos atakları ve Wallhackler gibi hileler ile başı dertte. Oyunlardan haksız para kazanan Güney Kore, Japonya ve Çin gibi devletler de hileciler ile mücadele içinde. Counter Strike: Global Offensive’in Çin’de ücretsiz olması ile birlikte, yüzlerce oyuncu CS: GO‘nun büyük topluluğuna katıldı.

CS:GO Hilecisine 15 Yıl Hapis Cezası İsteniyor

Nerede beleş oraya yerleş mantığı hileciler ile buluşmuş durumda. Çin’de gerçekleşen bir olay. Çinli bir hile üreticisi kendini internet üzerinden gizleyerek oyunculara neredeyse engellenmesi güç bir hile satarak para kazanıyordu. Ürettiği bu hile ile Çin’de çoktan 4,2 bin CS:GO oyuncusunun hesabının yasaklanmasına sebep olmuş durumdaymış. Mr. Pan adı ile hile satan bu üretici, polislerin sabah saatlerinde evine yaptığı baskın ile birlikte göz altına alındı. Bu Çinli CS:GO hilecisi 15 yıla kadar hapis cezası ile yargılanacak.

Göz atın:   Chromebook Sahipleri Şimdi 3 Aylık Ücretsiz GeForce Alabilir

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu