TeknoDiot
     
     
     

Creathon Girişimcilerle İletişim Uzmanlarını Buluşturuyor

Creathon Girişimcilerle İletişim Uzmanlarını Buluşturuyor

Turkcell’in kitlesel fonlama platformu Arıkovanı, Impact Hub işbirliğiyle Türkiye’de bir ilk olan Creathon – Creative Storytelling Hackathon etkinliği gerçekleştirecek.

Üretim aşamasına geçmeye hazırlanan girişimcileri, pazara çıkış stratejilerini belirleyerek, pazarlama uzmanlarıyla buluşturmayı hedefleyen etkinlik için başvurular sürüyor.

Turkcell’in girişimci destek platformu Arıkovanı, kitlesel fonlamaya hazırlanan girişimciler için yeni bir etkinliğe imza atıyor. Impact Hub İstanbul’da 2-4 Şubat 2018 tarihlerinde düzenlenecek Creathon’la, girişimcilerin ürünlerini daha iyi anlatmalarına destek olmayı hedefliyor. Temel iletişim ürünlerinin geliştirileceği ya da yeniden kurgulanacağı 2,5 günlük kolektif üretim programı Creathon’da, mühendislik altyapısı olan girişimciler pazarlama uzmanlarıyla bir araya gelecek. Etkinlik sayesinde girişimcilerin etkin iletişim yönlerinin hikaye anlatımıyla güçlendirilmesi; ürünlerini daha iyi anlatmalarının sağlanması ve kitlesel fonlama kampanyalarındaki stratejilerini daha iyi belirlemeleri hedefleniyor.

WhatsApp’a YouTube Desteği Geldi

Katılım için son başvuru tarihi 21 Ocak olan Creathon, Arıkovanı ve Impact Hub İstanbul ortak etkinliği olarak gerçekleşecek. Etkinliğin son gününde, Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu ile Turkcell Dijital Servisler ve Çözümlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ayşem Ertopuz’un yapacağı konuşmaların ardından, “Yaratmak, üretmek, ürettiğini güzel anlatmak” temalı panel gerçekleşecek.

Creathon’a katılmak isteyen yaratıcı sektörden kişiler creathon.arikovani.com linkinden başvuru yapabiliyor.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Steam Yılın Oyununlarını Açıkladı, Tam Liste!

Hüseyin Ceylan

Sade Tasarımlı: Huawe Watch GT 2

Uğur Aydemir

XPG Ürünlerini Türkiye’de Satışa Sundu!

Hüseyin Ceylan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.