TeknoDiot
     
     
     

Counter Strike: Global Offensive’in Anime Açılışı Yapıldı

Counter Strike: Global Offensive'in Anime Açılışı Yapıldı

PC platformunun en çok oynanan FPS oyunu Counter Strike: Global Offensive’e özel anime açılışı yapıldı.

Fanlar tarafından yapıla türlü türlü içeriklerin içerisinde bu videonun diğerlerine göre oldukça kaliteli olduğunu kabul edebiliriz. Herhangi bir animeden alıntı yapmak yerine sıfırdan bir açılış yapan Jameskii isimli YouTube kanalını bu kaliteli ve komik işten dolayı tebrik ediyoruz. Counter Strike’ın ünlü tavuğunun ve kumar sitelerinin olduğu videonun özellikle sonu çok güzel olmuş.

Bir Half-Life modu olarak doğan Counter Strike, günümüzde neredeyse her Steam kullanıcısının kütüphanesinde bulunuyor. En çok oynanan ilk üç Steam oyunu arasından hiç düşmeyen başarılı yapımın e-spor müsabakaları da en az oyunun başarısı kadar ses getirmekte.

Diğer e-spor oyunlarına göre Türklerin en başarılı olduğu oyunun onlarca modu bulunuyor. Diğer bir yandan Valve, seneler içerisinde topluluğu ile birlikte geliştirdiği oyunu yeni bir oyun motoruna da taşıyacağını belirtmiş. Hali hazırda Source 3 oyun motoruna taşınan Dota 2’nin ardından Counter Strike: Global Offensive’in de yeni oyun motoruna taşınması oyunda yer alan hataların büyük bir bölümünü iyileştirecek.

Kaynak

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


FIFA 19, Cristiano Ronaldo Krizi Çözüldü!

Buğra Noyan

Bakanlığın Açıkladığı Çiftlik Bank Benzeri Girişimler

Buğra Noyan

Bu Hafta A101’e Gelecek Teknolojik Ürünler!

Hüseyin Ceylan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.