CORSAIR Üst Seviye LPX DDR4 RAM Bellek Modelini Tanıttı

Abone Ol 

PC oyun çevre birimleri ve meraklısı bileşenlerde dünya lideri olan CORSAIR, bugün ödüllü CORSAIR VENGEANCE LPX DDR4 Belleğinin yeni bir kitinin piyasaya sürüldüğünü ve saat hızıyla inanılmaz bir hıza kadar piyasada bulunan yüksek frekanslı DRAM’lerin yeni bir kaydını hazırladığını duyurdu.

4,866 MHz hızındaki bu cayır cayır yanan hızlı bellek şimdi 2×8 GB’lık bir kitle mevcut olup yeni 3. Gen AMD Ryzen Masaüstü İşlemcileri ve X570 anakartları bulunan sistemlerdeki potansiyelini tam olarak karşılıyor.

VENGEANCE LPX uzun süredir performans hafızasının sınırlarını zorladı ve CORSAIR ile AMD arasındaki ortaklık sayesinde bugün bu geleneği sürdürdü. Çoğu modern platformla tamamen uyumlu olsa da, yeni modüller, ASUS ROG Crosshair VIII Formula, MSI MEG X570 GODLIKE ve MSI PRESTIGE X570’teki Ryzen 3000 platformunda rekor kıran maksimum 4.866 MHz frekanslarını elde etmek için özel olarak tasarlanmış ve tamamen test edilmiştir. CREATION anakartlar, içerdiği otomatik overclock araçlarını kullanarak.

Maksimum ayarda oynamanıza rağmen, yüksek performanslı VENGEANCE LPX DDR4 Bellek kitleri, sisteminizin tarzına uygun şekilde gümüş, mavi veya kırmızı renkte mevcut bellek modüllerinin doğrudan soğutulması için isteğe bağlı VENGEANCE Hava Akışı Fanıyla sıcaklıkları düşük tutar.

CORSAIR Üst Seviye LPX DDR4 RAM Bellek Modelini Tanıttı

CORSAIR Bellek Ürünleri Kıdemli Müdürü Reimar Goetze, “Bu DRAM hızını piyasaya ilk getiren Corsair için heyecanlıyız” dedi. “Bilgisayar meraklılarını sadık takip etmemiz, her zaman üst düzey bileşenler için zarfı her zaman zorlamamızı bekliyor, bu yüzden daha azına razı olmazdık.”

CORSAIR Üst Seviye LPX DDR4 RAM Bellek Modelini Tanıttı
Hala olağanüstü bir performans sergileyen sistemlerini aydınlatmak isteyen PC oyuncuları için, etkileyici 4.700 MHz’e kadar olan frekanslarda VENGEANCE RGB PRO DDR4 Bellek de mevcut. Her VENGEANCE RGB PRO modülünde, her biri uyumlu adreslenebilir RGB LED’leri bulunur, her biri, her türlü uyumlu CORSAIR bileşenindeki ve cihazlarındaki aydınlatma ile sistem genelinde senkronize edilebilecek sınırsız renkler ve dinamik çok katmanlı efektler için CORSAIR iCUE yazılımı ile programlanabilir.

Göz atın:   XPG’den ROG Onaylı SPECTRIX D50 DDR4 RGB RAM

Günümüzün en gelişmiş sistemlerinde rekor kıran performansıyla CORSAIR VENGEANCE performans ailesi DRAM, en gelişmiş özel PC’ler için mümkün olanın sınırlarını zorluyor.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu