CoD: WWII'nin Yeni Haritası PlayStation Store Üzerinden Sızdırıldı

CoD: WWII’nin Yeni Haritası PlayStation Store Üzerinden Sızdırıldı

Abone Ol 

Geride bıraktığımız senenin sonuna doğru oyuncuların karşısına çıkan Call of Duty: WWII için yeni bir indirilebilir içerik haritasının geleceği konuşuluyordu. Ancak Activision yetkilileri henüz yeni haritaya dair herhangi bir bilgi vermedi.

Ancak PlayStation Store‘da ortaya çıkan bir görsel kafaları karıştırdı. Shipment 1944 isimli bir logonun bulunduğu görselin, yeni haritaya ait olduğu düşünülüyor. Daha öncesinde ise aynı Call of Duty 4: Modern Warfare’de olduğu gibi, Call of Duty: WWII’ye küçük çevrimiçi haritaların geleceği de verilen bilgiler arasında bulunuyor.

Call of Duty: WWII’nin, Shipment 1944 isimli haritası sızdırıldı

[ilgiliicerik icerik_id=”13297″]

Ancak çoğu oyuncu, Call of Duty: WWII’nin haritalarını zaten küçük bulduğundan, daha küçük haritaların oyuna eklenmesi kafaları biraz karıştırabilir. Ayrıca Call of Duty 4: Modern Warfare‘da hali hazırda Shipment adını alan bir haritanın da bulunduğunu belirtelim. Belki de geliştiriciler, aynı haritayı İkinci Dünya Savaşı temasına uygun hale getirip tekrar oyuna ekleyeceklerdir. Harita ile birlikte oyuna yeni silahların ve daha başka içeriklerin eklenip eklenmeyeceği şimdilik belli değil.

CoD: WWII'nin Yeni Haritası PlayStation Store Üzerinden Sızdırıldı

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Kaynak

Göz atın:   Eylül Ayının En Çok İndirilen PlayStation Oyunları

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu