TeknoDiot
     
     
     

CoD: WWII’nin Yeni Haritası PlayStation Store Üzerinden Sızdırıldı

CoD: WWII'nin Yeni Haritası PlayStation Store Üzerinden Sızdırıldı

Geride bıraktığımız senenin sonuna doğru oyuncuların karşısına çıkan Call of Duty: WWII için yeni bir indirilebilir içerik haritasının geleceği konuşuluyordu. Ancak Activision yetkilileri henüz yeni haritaya dair herhangi bir bilgi vermedi.

Ancak PlayStation Store‘da ortaya çıkan bir görsel kafaları karıştırdı. Shipment 1944 isimli bir logonun bulunduğu görselin, yeni haritaya ait olduğu düşünülüyor. Daha öncesinde ise aynı Call of Duty 4: Modern Warfare’de olduğu gibi, Call of Duty: WWII’ye küçük çevrimiçi haritaların geleceği de verilen bilgiler arasında bulunuyor.

Call of Duty: WWII’nin, Shipment 1944 isimli haritası sızdırıldı

[ilgiliicerik icerik_id=”13297″]

Ancak çoğu oyuncu, Call of Duty: WWII’nin haritalarını zaten küçük bulduğundan, daha küçük haritaların oyuna eklenmesi kafaları biraz karıştırabilir. Ayrıca Call of Duty 4: Modern Warfare‘da hali hazırda Shipment adını alan bir haritanın da bulunduğunu belirtelim. Belki de geliştiriciler, aynı haritayı İkinci Dünya Savaşı temasına uygun hale getirip tekrar oyuna ekleyeceklerdir. Harita ile birlikte oyuna yeni silahların ve daha başka içeriklerin eklenip eklenmeyeceği şimdilik belli değil.

CoD: WWII'nin Yeni Haritası PlayStation Store Üzerinden Sızdırıldı

Kaynak

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Mobile Legends: Bang Bang, Dünya Şampiyonası Düzenliyor

Umut Bilgen

PUBG, 14 Mayıs Güncelleme Notları (Turnuva Bilgileri)

Serhan Durgutlu

Oyunculara Müjde: Just Cause 4, Epic Games’te Ücretsiz Oldu!

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.