Çin'den Ucuz Oyuncu Faresi Aldık! Azzor D9 (VİDEO)

Çin’den Ucuz Oyuncu Faresi Aldık! Azzor D9

Abone Ol 

Dünyanın en büyük e-ticaret sitelerinden bir tanesi olan AliExpress üzerinden Azzor D9 adında şarjlı oyuncu faresi aldık, bu fareye gelin birlikte videoda bakalım.

Çin üzerinden birçok ucuz ve güzel ürünlere ulaşabiliyorsunuz. Ülkemizdeki dolar kurunun yükselmesinden sonra alıcılar biraz durgun oldu ancak bazı ürünler var ki oldukça iyi diyebiliriz. Bizde AliExpress üzerinden Çinli bir marka olan oyuncu ekipmanları ve çevre bileşenleri markası Azzor’un  D9 adında oyuncu faresini aldık, biz bu ürünü aldığımız zaman ortalama 35₺ bir fiyata sahipken şuanda bu fiyatı ise 44.83 TL olarak satılmakta. Ancak bu fiyat anlık değişebilmekte, ülkemizdeki dolar kuruna bağlı yani.
[ilgiliicerik icerik_id=”17169″]

Çin'den Ucuz Oyuncu Faresi Aldık! Azzor D9

Ürün şarjlı ve kutusundan USB şarj kablosu, mouse USB algılayıcısı ve oyuncu faresi D9 çıkmakta. Üzerinde 4 tuş mevcut ve ikisi standart normal tuş, farenin sol tarafında ise iki adet ileri ve geri şeklinde tuş atanmış. Örneğin tarayıcıda ileri veya geri sayfaya gitmek isterseniz sol taraftaki tuşları kullanabilirsiniz. Azzor D9’un içinde ağırlık yapması için bir metal bulunmakta, onunla birlikte oyuncu faresi ortalama 105g ağıtlığında olmakta. Sol ve sağ el için kullanımı kolay, yani iki el içinde kullanılabilmekte. 2.4Ghz Kablosuz özelliği mevcut.

[ilgiliicerik icerik_id=”18426″]

ÜRÜN LİNKİ İÇİN TIKLAYINIZ

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Çin'den Ucuz Oyuncu Faresi Aldık! Azzor D9

Azzor D9 3200 DPI özelliği bulunmakta. İçerisinde RGB led bulunmakta, bu ledin rengi değiştirilmiyor otomatik kendi kendine renkten renge geçiş yapmakta. Eli terletmediğinin altını çizebiliriz. Lafı fazla uzatmadan Azzor D9’a aşağıdaki video daha yakından bakalım.

TeknoDiot YouTube Kanalına Abone Olun!

 

Göz atın:   Roccat, Kova AIMO Oyuncu Faresini Duyurdu

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu