Çiftlik Bank'a Bir Darbe Daha!

Çiftlik Bank’a Bir Darbe Daha! (Güncellendi)

Abone Ol 

Geçen günlerde sizlere Çiftlik Bank‘ın soruşturması tamamlandı şeklinde bir haber paylaşmıştık. Şimdi ise tekrardan gündemde olan Çiftlik Bank’a bir darbe daha yapıldı.

takipçi satın al
takipçi satın al

Çiftlik Bank üyeleri bu sabah kötü haberle güne başladı. Şirketin bulunduğu Ümraniye’deki ofise giden bazı üyeler ofisin boşaltıldığını öğrenince şok oldu. Çiftlik Bank kullanıcılarının bazıları olay yerine gidip, olay yerinde video çekerek daha sonra sosyal medyadan paylaştılar, diğer kullanıcıları uyarmak için. Ayrıca son olarak Çiftlik Bank Facebook sayfası da kapıtılmış durumda.

[ilgiliicerik icerik_id=”12911″]

Çok kısa sürede on binlerce kişiden yüz milyonlarca lira toplayan Çiftlik Bank sırra kadem bastı! Yatırdıkları paraları almak için şirketin merkezine giden vatandaşlar, şirketin sessiz sedasız boşaltıldığını öğrendi. Çiftlik Bank Genel Müdürü Niyazi Karakoç’un ise bayilerle bir toplantı yaparak ‘Ben de kandırıldım. Mehmet Aydın’a ulaşamıyorum. Başınızın çaresine bakın’ dediği öğrenildi. Çiftlik Bank'a Bir Darbe Daha! (Güncellendi)

Çiftlik Bank Genel Müdürü Niyazi Karakoç’un ise bayilerle bir toplantı yaparak ‘Ben de kandırıldım. Mehmet Aydın’a ulaşamıyorum. Başınızın çaresine bakın’ dediği öğrenildi. Yöneteticilerin tek tek sırra kadem bastıkları yavaş yavaş çıkmaya başladı.

GÜNCELLEME: Son olarak Uruguay’a kaçtığı söylenmekte. Sermaye Piyasası Kurulu’nun raporuna göre 77 bin 843 kişiden 511 milyon TL toplandı. 62 bin 877 kişiye 393 .3 milyon TL ödeme yapıldı.

https://youtu.be/hxq1r9Xgclc

Göz atın:   Çiftlik Bank'tan Sonra İkinci Vurgun: Anadolu Farm

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!