Çiftlik Bank'tan Sonra İkinci Vurgun: Anadolu Farm

Çiftlik Bank’tan Sonra İkinci Vurgun: Anadolu Farm

Abone Ol 

Çiftlik Bank benzeri bir çok oyun var ve bunlardan bazıları halen faaliyet göstermekte. Çiftlik Bank benzeri olan Anadolu Farm’ın 200 milyon TL vurgun yaptığı söyleniyor.

Çiftlik Bank’ın 500 milyon TL vurgun yaparak birden Türkiye’nin yoğun gündeminde yer almıştı. Bir çok benzer oyun var ve bunlardan biri ise Anadolu Farm adında bir oyun büyük bir vurgun yapmış olması. Araştırmalar sonucu; Türkiye’de Çiftlik Bank benzeri 120’den fazla sanal çiftlik oyunu bulunduğu ortaya çıktı. Anadolu Farm, Çılgıninekler, Sütbank, Galeribank, Yeşilbank, Çiftlikshop, Bizimtavuklar,İmecebank ve Gerçekçiftçi gibi benzer oyun mevcut durumda.

[ilgiliicerik icerik_id=”13690″]

Kayseri merkezli Ekolium A.Ş. kanatları altında faaliyet sürdüren Anadolu Farm’ın bir yılda 200 milyon TL para topladığı öğrenildi. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’nın incelemeye aldığı, 44 bin üyesi bulunan sistemde 2 hafta önce tüm ödemeler durmuş. Tauk adında Kayseri ve Tokat’ta tavuk restoranları açan Anadaolu Farm cephesinden henüz konuyla ilgili bir açıklama gelmediğini belirtelim.

Göz atın:   Google Hatasını Bildirene 30.000 Dolara Kadar Ödül!

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu