TeknoDiot
     
     
     

Çiftlik Bank’tan Sonra İkinci Vurgun: Anadolu Farm

Çiftlik Bank'tan Sonra İkinci Vurgun: Anadolu Farm

Çiftlik Bank benzeri bir çok oyun var ve bunlardan bazıları halen faaliyet göstermekte. Çiftlik Bank benzeri olan Anadolu Farm’ın 200 milyon TL vurgun yaptığı söyleniyor.

Çiftlik Bank’ın 500 milyon TL vurgun yaparak birden Türkiye’nin yoğun gündeminde yer almıştı. Bir çok benzer oyun var ve bunlardan biri ise Anadolu Farm adında bir oyun büyük bir vurgun yapmış olması. Araştırmalar sonucu; Türkiye’de Çiftlik Bank benzeri 120’den fazla sanal çiftlik oyunu bulunduğu ortaya çıktı. Anadolu Farm, Çılgıninekler, Sütbank, Galeribank, Yeşilbank, Çiftlikshop, Bizimtavuklar,İmecebank ve Gerçekçiftçi gibi benzer oyun mevcut durumda.

[ilgiliicerik icerik_id=”13690″]

Kayseri merkezli Ekolium A.Ş. kanatları altında faaliyet sürdüren Anadolu Farm’ın bir yılda 200 milyon TL para topladığı öğrenildi. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’nın incelemeye aldığı, 44 bin üyesi bulunan sistemde 2 hafta önce tüm ödemeler durmuş. Tauk adında Kayseri ve Tokat’ta tavuk restoranları açan Anadaolu Farm cephesinden henüz konuyla ilgili bir açıklama gelmediğini belirtelim.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Telefonda İnternet Paylaşımı Nasıl Yapılır?

Buğra Noyan

Geçen Hafta Google’da En Çok Arananlar Açıklandı (20-27 Mayıs)

Buğra Noyan

Haftanın En Çok İndirilen Filmleri #4

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.