Çiftlik Bank Filmi Geliyor: Çift'lik Bank Tosun Firarda

Çiftlik Bank Filmi Geliyor: Çift’lik Bank Tosun Firarda

Abone Ol 

Çiftlik Bank olayından sonra biraz ortalık dururdu dedik ancak sinema için de planlar varmış. Yok artık bunu da mı görecektik dedirten bir gelişme oldu. Çiftlik Bank sinema filmi geliyor.

Filmin adı da belli oldu: Çift’lik Bank Tosun Firarda ismi ile birlikte vizyonda yer alacak. Piramit sistemi ile binlerce kişiyi dolandırdıktan sonra milyonlarca TL vurgun yapıp yöneticileri ortadan kaybolan Çiftlik Bank kurucusu en son Uruguay’a kaçtığı söylenmişti. Şimdi ise filmin isminden de anlaşıldığı üzere Tosun aslında kurucu olan Mehmet Aydın’ın canlandırılacak.

[ilgiliicerik icerik_id=”13255″] [ilgiliicerik icerik_id=”13533″]

Çiftlik Bank Filmi Geliyor: Çift'lik Bank Tosun Firarda

Sinema filminin detayları belli oldu ve filmin ismi Çift’lik Bank Tosun Firarda olurken başrol oyuncuları ise Burak Alkaş ve Fercan Bay olarak belirlendi. Çift’lik Bank Tosun Firarda filminin çekimleri Temmuz 2018’de başlayacak. “Çift’lik Bank Tosun Firarda” filminde Burak Alkaş’ın oynayacağı “tosun” karakterinin akıl hocası rolünü ise Fercan Bay canlandıracak.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Filmin yönetmeni “Amacımız keyifli bir komedi filmi yapmak ve bu konuların ülkemizde tekrar yaşanmasını engellemek” dedi. Koç, projenin Türkiye, Kuzey Kıbrıs ve ABD’nin Miami kenti olmak üzere 3 ayağı olacağını ifade etti.

[ilgiliicerik icerik_id=”13775″]

Çiftlik Bank Filmi Geliyor: Çift'lik Bank Tosun Firarda

 

Göz atın:   Çiftlik Bank Soruşturması Kapsamında 19 Kişiye Yakalama Kararı Çıktı!

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu