Çiftlik Bank Filmi Geliyor: Çift'lik Bank Tosun Firarda

Çiftlik Bank Filmi Geliyor: Çift’lik Bank Tosun Firarda

Abone Ol 

Çiftlik Bank olayından sonra biraz ortalık dururdu dedik ancak sinema için de planlar varmış. Yok artık bunu da mı görecektik dedirten bir gelişme oldu. Çiftlik Bank sinema filmi geliyor.

takipçi satın al
takipçi satın al

Filmin adı da belli oldu: Çift’lik Bank Tosun Firarda ismi ile birlikte vizyonda yer alacak. Piramit sistemi ile binlerce kişiyi dolandırdıktan sonra milyonlarca TL vurgun yapıp yöneticileri ortadan kaybolan Çiftlik Bank kurucusu en son Uruguay’a kaçtığı söylenmişti. Şimdi ise filmin isminden de anlaşıldığı üzere Tosun aslında kurucu olan Mehmet Aydın’ın canlandırılacak.

[ilgiliicerik icerik_id=”13255″] [ilgiliicerik icerik_id=”13533″]

Çiftlik Bank Filmi Geliyor: Çift'lik Bank Tosun Firarda

Sinema filminin detayları belli oldu ve filmin ismi Çift’lik Bank Tosun Firarda olurken başrol oyuncuları ise Burak Alkaş ve Fercan Bay olarak belirlendi. Çift’lik Bank Tosun Firarda filminin çekimleri Temmuz 2018’de başlayacak. “Çift’lik Bank Tosun Firarda” filminde Burak Alkaş’ın oynayacağı “tosun” karakterinin akıl hocası rolünü ise Fercan Bay canlandıracak.

Filmin yönetmeni “Amacımız keyifli bir komedi filmi yapmak ve bu konuların ülkemizde tekrar yaşanmasını engellemek” dedi. Koç, projenin Türkiye, Kuzey Kıbrıs ve ABD’nin Miami kenti olmak üzere 3 ayağı olacağını ifade etti.

[ilgiliicerik icerik_id=”13775″]

Çiftlik Bank Filmi Geliyor: Çift'lik Bank Tosun Firarda

 

Göz atın:   Çiftlik Bank CEO'sunun Uruguay’daki Evi Ortaya Çıktı (VİDEO)

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
efehan yıldız
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!