TeknoDiot.com
   
   
Anasayfa » İnternet Haberleri » Çiftlik Bank Soruşturması Kapsamında 19 Kişiye Yakalama Kararı Çıktı!

Çiftlik Bank Soruşturması Kapsamında 19 Kişiye Yakalama Kararı Çıktı!

Çiftlik Bank Soruşturması Kapsamında 19 Kişiye Yakalama Kararı Çıktı!

Son günlerdir gündemden düşmeyen Çiftlik Bank soruşturması kapsamında 19 kişi hakkında yakalama kararı çıktı. Çiftlik Bank kurucusu olan Mehmet Aydın, müşterilerini dolandırıp Uruguay’a kaçmıştı.

Sakarya Geyve Cumhuriyet Başsavcılığı, Çiftlik Bank soruşturması dahilinde 7 farklı ilden 19 kişi hakkında yakalama kararı çıkardı. Bilmeyenler için söyleyelim, Çiftlik Bank soruşturması, Sakarya Geyve Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülmekte. Çiftlik Bank soruşturmasında 1’i Sakarya’dan, 8’i İstanbul’dan, 1’i İzmir’den, 6’sı Bursa’dan, 1’i Çanakkale’den, 1’i Malatya’dan ve 1’i Balıkesir’den olmak üzere toplam 19 kişi hakkında yakalama kararı çıkarıldı.

[ilgiliicerik icerik_id=”13255″]

Çiftlik Bank Soruşturması Kapsamında 19 Kişiye Yakalama Kararı Çıktı!

Bugün sabah saatlerinde Bursa’da yakalanan iki kişi gözaltına alınarak Sakarya’nın Geyve ilçesine gönderildi. Soruşturma kapsamında yakalanan kişilerin, ev ve iş yerlerinde aramalar gerçekleştiren polisler, şahısların cep telefonlarına, bilgisayarlarına ve pek çok evraka el koydu. İlk olarak geçen günlerde yakalananlar arasında Çiftlik Bank Yönetim Kurulu üyesi olan  Cafer Çolak, şirketin sahibi olan kaçak Mehmet Aydın’ın eşi Sıla Aydın ve adı açıklanmayan H.T. adlı bir kişi yakalanarak tutuklanmıştı.

[ilgiliicerik icerik_id=”13335″]

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Turquality Riskleri Azaltıyor!

Yusuf Karcılar

Kompakt Hafif Ticari Araç “Toyota Proace City” Sahnede

Buğra Noyan

Samsung Galaxy S21’in Fiyatı Daha Uygun Olacak

Buğra Noyan

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.