TeknoDiot
     
     
     

Çiftlik Bank CEO’sunun Uruguay’daki Evi Ortaya Çıktı (VİDEO)

Çiftlik Bank CEO'sunun Uruguay’daki Evi Ortaya Çıktı (VİDEO)

Gündemden düşmeyen konuların başında gelen Çiftlik Bank, şimdi de kurucu CEO’su olan Mehmet Aydın’ın Uruguay’daki lüks evi ortaya çıktı.

Çiftlik Bank olayında dün bir gelişme daha yaşandı. Çiftlik Bank CEO’su olan Mehmet Aydın, Uruguay’a kaçmıştı. Yaklaşık olarak 500 milyon TL değerinde para dolandırdığı söylenmişti. Dün ise Mehmet Aydın’ın Uruguay’daki lüks evi kameralara yakalandı. Çiftlik Bank’ın 27 yaşındaki CEO’su Mehmet Aydın’ın Arjantin Büyükelçiliği’ne beyan ettiği Uruguay’daki evi bir vatandaş tarafından 35 saniyelik bir videoya alındı.

[ilgiliicerik icerik_id=”13533″]

Mehmet Aydın’ın evi iki katlı ve bahçeli rezidansın özel girişi ve otoparkı da var. Ülkenin en turistik şehri olan Montevideo’ya yerleşen Mehmet Aydın, yaşadığı yeri Arjantin’in Buenos Aireselçiliğine giderek paylaşmıştı zaten. Mehmet Aydın’ın oturduğu yerde ayrıca 620 metrekare oturumlu ikişer katlı 4 adet rezidans daire bulunuyor. Videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

https://youtu.be/R1zVxqkspBM

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Yasadışı Kripto Para Madenciliğine Dikkat

Buğra Noyan

Çin Dünyanın En Güçlü Yüz Tanıma Sistemini Kuracak

Buğra Noyan

OMÜ Ligi Başlıyor!

Hüseyin Ceylan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.