TeknoDiot
     
     
     

Çiftlik Bank CEO’su Mehmet Aydın’ın Ses Kaydı Yayınlandı!

Çiftlik Bank CEO'su Mehmet Aydın'ın Ses Kaydı Yayınlandı!

Türkiye gündeminden düşmeyen ve uzun zamandır gündemde yer alan Çiftlik Bank soruşturması devam ederken. Urugıay’a kaçan Mehmet Aydın’ın ses kaydı YouTube üzerinden yayınlandı.

Son günlerde Türkiye gündemini ciddi bir şekilde işgal eden Çiftlik Bank‘tan yeni gelişmeler gelmeye devam ediyor. 80 bin kişiden alınan 511 milyon TL ile, önce ortalıktan kaybolan, sonrasında Uruguay‘da ortaya çıkan Mehmet Aydın‘ın ses kaydı YouTube üzerinden yayınlandı. Çiftlik Bank CEO’su Mehmet Aydın’a ait olan 16.03.2018 tarihli ses kaydı yayınlandı. Yayınlanan ses kaydında CEO Mehmet Aydın bu olaylardan en çok medyayı suçluyor.

[ilgiliicerik icerik_id=”13512″]

Devletin tüm mal varlığına el koyduğunu da ifade eden Aydın, bundan birkaç ay önce kurulan Bitcoin üretimini teminat olarak gösterdi ve tüm mağdurların paralarının geri ödeneceğinin sözünü verdi. Çiftlik Bank CEO’suna göre, sürecin ne kadar olacağını belli değil ama birkaç yıl içinde 511 milyon TL‘nin hepsi sahiplerine geri ödenecek. Ses kaydında Türkiye’de bulunan tüm mal varlığına el konulduğunu da söylemekte. CEO Mehmet Aydın, hakkını arayacağının sözünü verdi. Bakalım neler olacak. Yine de bu videonun bir ses kaydı olduğunu ve Mehmet Aydın’ın kendisi tarafından yayınlanmamış olabileceğini de hatırlatmakta fayda var.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Yandex Navigasyon Bayram Trafiği Haritasını Çıkardı

Buğra Noyan

Yeni Emojiler Bu Yıl Akıllı Telefonlarda Olacak!

Buğra Noyan

Rekabet Kurumu’ndan Google’a Rekor Ceza!

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.