Çiftlik Bank CEO'su Ferrari'si ile Yakalandı!

Çiftlik Bank CEO’su Ferrari’si ile Yakalandı!

Abone Ol 

Çiftlik Bank gündemden düşmezken Uruguay’a kaçan CEO Mehmet Aydın ise Uruguay’da güzel bir hayat sürüyor. Bu sefer Mehmet Aydın, Ferrari’si ile görüntülendi.

Mehmet Aydın, 640 bin dolarlık Ferrari’si ile Uruguay’da gezerken görüntülendi. YouTube trendler listesinde de bir çok hakkında video bulunuyor. Her gün yeni bir olay ile gündeme gelmekte. Uruguay vatandaşlarının kavşakta yakaladığı ve videoya aldığı Mehmet Aydın, beyaz Ferrari’si ile görüntülendi. Çiftlik Bank CEO’su Mehmet Aydın, geçtiğimiz günlerde lüks evi ile gündeme gelmişti. O habere de hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz. Uruguay’da cirit atan Mehmet Aydın’ın, yurt dışına kaçırdığı paranın 113 milyon TL olduğu söyleniyor. Bu arada kullandığı Ferrari modeli ise Ferrari 458 Spider olduğununu söyleyelim. Ferrari, ev derken bir çok mal varlığı mevcut. Mehmet Aydın’ın şahsına ait bir de yatı bulunuyor. Bu yatın 9 bin dolara kiraya verildiği söyleniyor.

[ilgiliicerik icerik_id=”13608″]

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, ‘’Çiftlik Bank olayında, iade ve kırmızı bülten süreçleri başlatılmıştır, konu savcılarımız ve Bakanlığımızca yakından takip edilmektedir.” ifadelerini kullandı. konuşulanlara göre bu iade olayı çokta kolay olmayacak yönünde. CEO Mehmet Aydın’ın Ferrari’si ile görüntülendiği videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

[ilgiliicerik icerik_id=”13690″]

https://youtu.be/kG6H4xfagIU

 

 

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu