Çift SIM'li 5G Akıllı Telefonlar 2020'de Gelebilir! - TeknoDiot.com

Çift SIM’li 5G Akıllı Telefonlar 2020’de Gelebilir!

Abone Ol 

Bu günlerde bir çift SIM akıllı telefon bulmak oldukça kolaydır ve böylece her iki SIM kart yuvası da çift LTE bağlantısını destekleyebilir. Aynısı 5G için söylenemez, en azından henüz değil, ancak MediaTek 2020’nin geldiğini düşünüyor. Şirketin yeni Dimensity 5G sistemi sayesinde çift SIM 5G akıllı telefonlar beklemeye başlayabileceğimizi düşünüyor.

MediaTek’e göre, Dimensity 1000’in her iki SIM’de de 5G destekleyebilecek ilk işletim sistemi olacağını iddia ediyorlar. Burada 5G’nin hızından ödün vermeden veya hızdan ödün vermeden tadını çıkarabilirsiniz. Şirket, yonga setinin 6GHz 5G şebekelerinde 4.7Gbps’ye kadar akış hızı ve 2.5Gbps’ye kadar akış hızı elde edebileceğini belirtti.

Şirket hangi telefonların yeni yonga setlerini kullanacağından bahsetmiyor, bu yüzden bekleyip görmemiz gerekecek. O zaman bile, eğer daha açık olmasaydı, MediaTek’in işletim sistemi pazarındaki yerinin Qualcomm’a göre daha baskın olmadığını belirtmeliyiz.

Çift SIM'li 5G Akıllı Telefonlar 2020'de Gelebilir!

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Bugün piyasada görmekte olduğumuz ana akım ve amiral gemisi telefonların çoğu, genellikle Qualcomm tarafından desteklenmektedir, bu nedenle bu yonga setlerinin Samsung, Huawei, OnePlus, LG veya Google’ın amiral gemisi cihazlarında yollarını bulmasını beklemeyin. Qualcomm’un muhtemelen benzer bir çözüm üzerinde çalışacağını umuyoruz, bu yüzden muhtemelen gerçekleşmesi için çok fazla beklememiz gerekmeyecek.

Göz atın:   Yeni Nesil Eldivenler Dokunma Hissini Binlerce Kilometreye Taşıyorlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu