Çift SIM Kartlı iPhone Modeli Geliyor Olabilir

Apple’ın sevilen akıllı telefon serisi iPhone modellerine farklı versiyonlar eklenebilir. Çift SIM kartlı modeller mi geliyor?

KGI Securities analisti Ming-Chi Kuo şirketinin geçtiğimiz günlerde Apple’ıon 2018 de çıkacak olan telefonunun 4×4 MIMO ya sahip olacaklarını duyurmuştu fakat yeni iddiaları bomba gibi düştü internet ortamına.

https://teknodiot.com/steamde-windows-7-kullanan-sayisi-artiyor-5570.html

LTE bağlantısını çok daha hızlandıran güncel 4×4 MIMO   kullanmaya yeni geçecek olan Apple şirketi için bundan daha yeni olan çift sim kartlı bir iPhone üreteceği duyuruluyor. Kuo’nun yaptığı açıklamaya göre 4×4 MIMO Yeni iPhone’da LTE bağlantısını hızlandırmak için değil DSDS’yi yani SİM ikili bekleme özelliği için olduğunu açıkladı.

4×4 MIMO Sayesinde ikili sim kartlarında LTE + 3G yerine LTE + LTE ile kullanabileceksiniz. Buda her iki hattınızı  LTE hızında  internette kullanabileceğiniz demektir. fakat bu 2018 iPhone modelleri tüm dünya çapında satılacağı düşünülmemekte çift sim kartlı telefonların büyük  ilgi gördüğü  Çin ve Hindistan baz alınmakta diye düşünüyoruz muhtemelen bu tarz çift sim kartların ilgi gördüğü 3-4 ülkede satışa çıkacaktır.

Göz atın:   Samsung'un En Ucuz Telefonu Ortaya Çıktı: Galaxy A10 2019
Abone Ol 

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu