Vestel Venus Z20 Sızdırıldı!

Çift Kameralı Vestel Venus Z20 Sızdırıldı!
 • Buğra Noyan Buğra Noyan

26 Şub 2018 – 1 Mar 2018 tarihleri arasında İspanya’nın Barselona kentinde düzenlenecek olan MWC 2018 kapsamında tanıtılması beklenen Vestel Venus Z20’nin görüntüleri sızdırıldı.

Vestel‘in bir önceki modeli Venus Z10 modeline baktığımız zaman Venus Z20 modeli çok farklı tasarım ile geliyor. Sızan görsellere bakıldığı zaman Vestel Venus Z20 modeli çift arka kamera ile geliyor. Ayrıca Z10’da ön tarafta bulunan parmak izi okuyucusu da Venus Z20 modelinde arka kameranın hemen altına konumlandırılmış durumda. Ön kameranın yanında da flaş dikkat çekmiyor değil.

Galaxy S9 ve S9 Plus’ın Güney Kore Fiyatı Ortaya Çıktı!

Henüz özellikleri belli olmayan Vestel Venus Z20 modeline bakıldığı zaman ön tarafı tamamen ekran gibi dursada 18:9 oranına sahip bir ekran olduğu tahmin ediliyor. Alt kısmına bakıldığı zaman USB Type-C girişi yer almakta. Sağ tarafında ses açma kısmı tuşlarının hemen altında da güç butonu konumlandırılmış. Yan çerçeveleri metal olan Venus Z20’nin anten çizgileri dikkat çekkiyor.

Çift Kameralı Vestel Venus Z20 Sızdırıldı! Çift Kameralı Vestel Venus Z20 Sızdırıldı! Çift Kameralı Vestel Venus Z20 Sızdırıldı! Çift Kameralı Vestel Venus Z20 Sızdırıldı! Çift Kameralı Vestel Venus Z20 Sızdırıldı!

 • Sedat
  5 gün önce

  Snapdragon 600 serisi, kamera f1. 9, ekran FHD+ ve 18:9 mükemmel olmuş

  2
 • murat
  2 hafta önce

  Parmak izi arkada olmamış. Ekranın altına yerleştirilse çok daha şık olur. Birde her telefonun üretiminde kültürel bir tema seçilip tasarım ona göre şekillendirilse daha iyi olur. Birde Vestel modüler bir anakart üzerinde çalışmalı ve donanım olarak kişiselleştirilebilen telefonlar üretmeli.

  10
 • Muhammed Ali Sevinik
  3 hafta önce

  Müthiş 👌

  16