«
Vestel Venus Z20 Sızdırıldı! Akıllı Telefon Haberleri MWC 2019

26 Şub 2018 – 1 Mar 2018 tarihleri arasında İspanya’nın Barselona kentinde düzenlenecek olan MWC 2018 kapsamında tanıtılması beklenen Vestel Venus Z20’nin görüntüleri sızdırıldı.

Vestel‘in bir önceki modeli Venus Z10 modeline baktığımız zaman Venus Z20 modeli çok farklı tasarım ile geliyor. Sızan görsellere bakıldığı zaman Vestel Venus Z20 modeli çift arka kamera ile geliyor. Ayrıca Z10’da ön tarafta bulunan parmak izi okuyucusu da Venus Z20 modelinde arka kameranın hemen altına konumlandırılmış durumda. Ön kameranın yanında da flaş dikkat çekmiyor değil.

[ilgiliicerik icerik_id=”12459″]

Henüz özellikleri belli olmayan Vestel Venus Z20 modeline bakıldığı zaman ön tarafı tamamen ekran gibi dursada 18:9 oranına sahip bir ekran olduğu tahmin ediliyor. Alt kısmına bakıldığı zaman USB Type-C girişi yer almakta. Sağ tarafında ses açma kısmı tuşlarının hemen altında da güç butonu konumlandırılmış. Yan çerçeveleri metal olan Venus Z20’nin anten çizgileri dikkat çekkiyor.

Vestel Venus Z20 Sızdırıldı! Akıllı Telefon Haberleri MWC 2019  Vestel Venus Z20 Sızdırıldı! Akıllı Telefon Haberleri MWC 2019  Vestel Venus Z20 Sızdırıldı! Akıllı Telefon Haberleri MWC 2019  Vestel Venus Z20 Sızdırıldı! Akıllı Telefon Haberleri MWC 2019  Vestel Venus Z20 Sızdırıldı! Akıllı Telefon Haberleri MWC 2019


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *

Yorumlar

 1. Avatar
  murat

  Parmak izi arkada olmamış. Ekranın altına yerleştirilse çok daha şık olur. Birde her telefonun üretiminde kültürel bir tema seçilip tasarım ona göre şekillendirilse daha iyi olur. Birde Vestel modüler bir anakart üzerinde çalışmalı ve donanım olarak kişiselleştirilebilen telefonlar üretmeli.

 2. Avatar
  Sedat

  Snapdragon 600 serisi, kamera f1. 9, ekran FHD+ ve 18:9 mükemmel olmuş

 3. Avatar
  murat e

  yerli gururumuz bundan sonra ithal telefon almam

 4. Avatar
  resul

  yerli ve milli gururumuz on numara olmus ama 2bin altinda olmali fiyati