CES 2018’de Samsung ve LG Hangi Telefonları Tanıtacak

Dünyanın en önemli etkinliklerinden bir tanesi olan CES’de bu sene Samsung ve LG’de tekrardan yer alıyor. Peki Samsung ve LG hangi telefonlarını tanıtacak?

Dünyanın büyük teknoloji üreticileri olan Samsung ve LG yeni akıllı telefonlarını CES 2018’de tanıtacak, ancak peki hangi akıllı telefon modellerini tanıtacak dersiniz. Samsung’un son zamanlarda sızıntısı gerçekleştirilen Galaxy A8 ve Galaxy A8 Plus modelleri ile kulaklar çınlatılıyor. LG tarafındaysa orta segmentli modellerden bir tanesi olacak olan LG K10 modeli söyleniyor.

https://teknodiot.com/galaxy-s9un-cikis-tarihi-ne-zaman-7239.html

CES 2018'de Samsung ve LG Hangi Telefonları Tanıtacak

CES 2018 ziyaretçilerine 2-8 Ocak arasında kapılarını açık tutacak ve bu süreçte bir çok üreticide yeni ürünlerini tanıtacak. CES’e bakıldığında sadece akıllı telefonlar tanıtılmayacaktır. CES’in anlamı Tüketici Elektroniği Fuarı, bu fuarda beyaz eşyadan, dronelar ve akıllı telefonlar gibi bir çok ürün tanıtılacak ancak. Tabii gözler akıllı telefonlarda. Samsung ve LG’de yeni akıllı telefonlarını tanıtacak.

ETnews’in haberine göre, Samsung’un Galaxy A8 ve Galaxy A8 Plus (2018) modellerinin yanı sıra, LG K10 (2018) modelinin CES 2018 fuarında bu modelleri tanıtacak. Özellikle Galaxy A8 Plus’ın orta segmenli bir cihaz olarak tarif ediliyor olsa da Galaxy A8 Plus’ın sızıntılarına bakıldığında hem teknik özellik bakımından hemde tasarım anlamında oldukça üst segmentli bir cihaz olduğu görülüyor. Ancak sanırım Samsung Galaxy A serilerini her zaman orta segmente koyuyor ve Galaxy A8 Plus’da bu terimin içinde.

https://teknodiot.com/karsinizda-galaxy-a8-plus-modelinin-tum-detaylari-7431.html

Göz atın:   Mercedes-Benz 2018 CES Tüketici Elektroniği Fuarı'nda
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu