Çerçevesiz Apple Ürünleri Nasıl Olurdu? - TeknoDiot.com

Çerçevesiz Apple Ürünleri Nasıl Olurdu?

Abone Ol 

Apple’ın diğer ürünleri de çerçevesiz olsa nasıl olurdu? Bu sorunun cevabını Curved vermiş. Diğer Apple ürünleri çerçevesiz olsa nasıl olurdu? İşte…

Apple’da çerçeveesiz üretim iPhone X modeli ile başladı. Ancak Curved sitesi diğer Apple ürünleri de çerçevesiz olsa nasıl olurdu diye düşünüp, diğer Apple ürünlerini de sizler için tasarlamış durumda.

iMac’ten iPhone SE’e kadar birçok modeli çerçevesiz tasarlamış ve bir video haline getirmiş. İzleyenlerin yorumlarına göre Curved’in hazırladığı tasarımlardan en çok çerçevesiz iMac olduğu söylenmekte. Apple, tarafından Curved’ın bu tasarımlarının gerçekleşme ihtimaliyse maalesef biraz düşük. İşte Curved’in yeniden tasarladığı çerçevesiz Applel ürünleri.

Göz atın:   Samsung’dan Koronavirüs Mücadelesinde Anlamlı Hizmet

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Başa dön tuşu