TeknoDiot.com
   
   

Canlı Olarak Mobese Kamerası İzleyin!

Canlı Olarak Mobese Kamerası İzleyin!

Günümüz teknolojinde adım başına yerleştirilen kameralar sayesinde yaşadığınız şehrin belirli kısımlarını canlı olarak izleyebilirsiniz.

Günümüz teknolojisinin gelişmesiyle ülkemiz her daim ileriye gitmeye devam ediyor. Yaklaşık 8 yıl öncesindeki teknolojiden günümüze gelişerek en büyük mesafeyi kat eden teknoloji kamera ve kamera sistemleri diyebiliriz.

Bugün sizlere canlı mobese sitesinden ve bizlere vermiş oldukları ücretsiz hizmetlerinden bahsedeceğiz. Canlımobese.com 2019 yılının Şubat ayında kurulmuş bir internet sitesi olup sadece mobese kameraları üzerine paylaşım yapan bir sitedir.

Canlımobese.com sitesi üzerinden mobese kameralarına ulaşarak trafik yoğunlu hakkında bilgi alalabilir, büyük meydanları izleyebilir ve o çevre hakkında bilgi alabilirsiniz. Şubat 2019 yılında kurulan internet sitemiz sizlere son yıllarda giderek kullanımı artan mobese ve güvenlik kamera sistemleri ile ilgili genel bilgileri sizlere ulaştırmayı hedeflemektedir.

Canlı Olarak Mobese Kamerası İzleyin!

İnternet sitemizin kurulmasındaki amaç sektörde bulunan diğer sitelerinden daha ayrı bir şekilde kısa ve akılda kalıcı bir domanin ile yola çıkarak, sizlere çok daha değişik ve farklı bir bakış açısı ile içerik sunmaktadır.

Mobese kamerası nedir?

Mobese (MOBil Elektronik Sistem Entegrasyonu), Türkiye’nin 81 ilinde bulunan sistemle, suç ve suçluyla mücadele eden güvenlik kuvvetlerinin elini güçlendirmek amacıyla kurulan kameralı güvenlik sistemleridir. 2007’den bu yana kurulan sistemlerin maliyeti İçişleri Bakanlığı bütçesi tarafından ve il özel idareleri karşılanmıştır. Bakanlık tarafından 148 milyon 193 bin lira harcanmıştır.

Mobese bünyesindeki birimler;

  • Komuta kontrol merkezi
  • Araç takip sistemi
  • Mobil araç sorgulama sistemi
  • Nezerathane iyileştirme ve kontrol sistemi
  • Bölge görüntüleme sistemi
  • Plaka algılama sistemi merkezi
  • Mobil operasyon yönetim
  • Emniyet müdürlüğü bilgisayar ağı

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


1 yorum

Avatar
Sercan 7 Haziran 2019 at 11:22

Çok güzel bir çalışma. Şehirlerimizi mobese kameraları ile izlemek için harika bir hizmet. Ülkemizin tanıtımı ve güvenliği için kurulan bu sistemlerin bu şekilde hizmet vermesi memnuniyet verici. Yalnız mobese kameralarının yayın kalitesinin biraz artırılması gerekiyor.

Cevap

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.