Call of Duty: WW2 Betası Hakkında Ayrıntılar! - TeknoDiot.com

Call of Duty: WW2 Betası Hakkında Ayrıntılar!

Abone Ol 

Call of Duty: WW2 için beta bekleyişi devam ediyor. PS4 için beta sürümü yayınlanan Call of Duty: WW2, PC platformu için önümüzde ki haftalarda yayınlanacak.

takipçi satın al
takipçi satın al

Call of Duty serisi bu sürümü ile dikkatleri üzerine çekti. Geliştirici koltuğunda Sledgehammer Games ve Raven Softwarebulunduğu yapıt 25 – 28 Ağustos tarihleri arasında beta olarak PlayStation 4’ler de yerini aldı. Konsol oyuncularının olumlu geri bildirimleri ile heyecanlanan PC oyuncuları, Call of Duty:WW2’nin yolunu gözler oldu adeta.

Call of Duty:WW2’nin beta sürümü bitti aslında. Ancak geliştirici ekip beta sürümünü test ettikten sonra PC oyuncularıyla paylaşacağını açıkladı.  Şuan Call of Duty:WW2’yi PS4 oyuncuları test etme imkanına sahip. Ancak PC ve Xbox One oyuncuları şuan için beklemede kalıyor.

Beta sürümden kısaca bahsedelim. Oyun içerisinde rehber olarak nitelendirilen birden fazla hikaye anlatıcı yer almaktadır. Grafik kalitesi ve oyun içerisinde ki kurgu bakımından oldukça zengin olan Call of Duty:WW2, oyuncuları beklenin ötesinde etkileyecek gibi duruyor

Diğer Call of Duty serilerine göre edvanter de daha fazla araç gereç mevcut. Üstelik bu araç gereçler diğer sürümlere göre daha detaylı ve gerçekçi bir hal almış. Önceki Call of Duty sürümlerinde takım halinde ölüm maçı bitiş skoru 75’di. Call of Duty:WW2’de ise 100’e çıkarıldı.

Oyunun geliştiricileri, oyun içi sesleri ve headshot göstergesi içeren yeni bir sisteminde getirildiğini belirtti.  Call of Duty:WW2 beta sürümü 1 Eylül – 4 Eylül arasında yayınlanacak. Oyunun tam sürüm ise PS4, Xbox One ve PC için 3 Kasımda yayınlanacak.

Kaynak
Göz atın:   Gran Turismo Sport'un Ücretsiz Demosunun Tarihi Belli Oldu!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu