Call of Duty: Warzone, Black Ops Cold War Motoruna Geçmeyecek

Oyuncular, oyunun aynı kalmasını bekleyebilir.

Pek çok hayran, yeni bir çok oyunculu mod ve zombi modunun yanı sıra yeni silahlar ve içeriklerle güncellenmiş bir Warzone deneyimi konusunda heyecanlı.

Ancak, yaklaşan oyun hakkında daha fazla soru sorulduğunda, Activision’ın sanat lideri “ShutterMunster” bugün bir Resetera oyun forumunda battle royale için bir motor anahtarı olmayacağını doğruladı.

Activision Blizzard yeni duyurulan olduğunu Black Ops Soğuk Savaş’ın ilk sezonu yanında Aralık ayında yayınlayacak Warzone entegrasyonu.

Bu güncelleme, Black Ops Cold War evreninden Warzone’a silahlar ve karakterler ekleyecek ve muhtemelen yeni bir haritayı değiştirecek veya tanıtacak. Ancak, Black Ops Cold War silahlarının Warzone’da farklı bir motorda çalıştığı için nasıl çalışacağı belli değil.

Oyuncular Meraklı

Call of Duty: Warzone, Black Ops Cold War Motoruna Geçmeyecek

Call of Duty Black Ops Cold War’un silahları, Modern Warfare veya Warzone’daki silahlardan önemli ölçüde farklıdır . Hayranlar büyük olasılıkla silahların yeni oyunun çok oyunculu modunda nasıl hissettiğine alışacak, ancak Warzone’a atladıklarında yeni bir motora geçmeleri gerekecek.

Activision da teyit oyuncular arasından loadouts kullanabilirsiniz Modern Warfare veya Black Ops Soğuk Savaş içinde Warzone farklı dikmek ve eki sistemlerine sahip oyunlara rağmen.

Pek çok taraftar, Warzone’un yeni bir motora geçmeyeceğinden memnun , ancak Black Ops Cold War içeriğinin oyun içinde nasıl çalışacağı konusunda hala kafaları karışık. Activision Blizzard, oyun 13 Kasım’da yayınlanmadan önce büyük olasılıkla daha fazla bilgi yayınlayacak.

Göz atın:   Call of Duty: Black Ops 4 Sistem Gereksinimleri
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu