TeknoDiot
     
     
     

Call of Duty: Black Ops 4 İçin Yeni Oynanış Videoları Yayınlandı

Call of Duty: Black Ops 4 İçin Yeni Oynanış Videoları Yayınlandı

Popüler savaş oyunu serisi Call of Duty’nin yeni oyunu olan Call of Duty: Black Ops 4 geçtiğimiz günlerde duyurulmuştu. Call of Duty: Black Ops 4 için oynanış videoları şimdiden yayınlanmaya başladı bile.

Uzun zamandır Call of Duty: Black Ops 4 en çok beklenen oyunlar arasında yerini almıştı. Sonunda geçtiğimiz 17 Mayıs 2018 günü tarihinde duyurulmuştu. Call of Duty: Black Ops 4, yapımcısı hikaye modunu tamamen geride bıraktıklarını açıklamışlardı. Call of Duty oyunlarında rekabetçi bir oyun alanına yönelecek. Bunu Battle Royal olarak da adlandırabiliriz aslında.

[ilgiliicerik icerik_id=”17552″]

PC platformunda Battle.net üzerinden yayınlanacak olan oyunun beta süreci ise yakında başlayacak. 12 Ekim tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformuna çıkacağı açıklanan oyun, oyuncular tarafından geçer not alacak mı hep beraber göreceğiz. Lafı fazla uzatmadan sizleri aşağıda yer alan Call of Duty: Black Ops 4 için yayınlanmış oynanış videolarıyla baş başa bırakıyoruz. İyi seyirler.

[ilgiliicerik icerik_id=”14007″]

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Steam’den Daha Uygun Fiyata Assetto Corsa Competizione’a Sahip Olun

Buğra Noyan

2019’un En Çok Beklenen Oyunları!

TeknoDiot Bey

PUBG, 13 Nisan Güncelleme Notları

Serhan Durgutlu

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.