Call of Duty: Black Ops 4 İçin Yeni Oynanış Videoları Yayınlandı

Popüler savaş oyunu serisi Call of Duty’nin yeni oyunu olan Call of Duty: Black Ops 4 geçtiğimiz günlerde duyurulmuştu. Call of Duty: Black Ops 4 için oynanış videoları şimdiden yayınlanmaya başladı bile.

Uzun zamandır Call of Duty: Black Ops 4 en çok beklenen oyunlar arasında yerini almıştı. Sonunda geçtiğimiz 17 Mayıs 2018 günü tarihinde duyurulmuştu. Call of Duty: Black Ops 4, yapımcısı hikaye modunu tamamen geride bıraktıklarını açıklamışlardı. Call of Duty oyunlarında rekabetçi bir oyun alanına yönelecek. Bunu Battle Royal olarak da adlandırabiliriz aslında.

[ilgiliicerik icerik_id=”17552″]

PC platformunda Battle.net üzerinden yayınlanacak olan oyunun beta süreci ise yakında başlayacak. 12 Ekim tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformuna çıkacağı açıklanan oyun, oyuncular tarafından geçer not alacak mı hep beraber göreceğiz. Lafı fazla uzatmadan sizleri aşağıda yer alan Call of Duty: Black Ops 4 için yayınlanmış oynanış videolarıyla baş başa bırakıyoruz. İyi seyirler.

[ilgiliicerik icerik_id=”14007″]

Göz atın:   Call of Duty: Black Ops 4 Duyuruldu! Hakkında Her Şey!
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu