TeknoDiot.com
 
 
Anasayfa » Oyun Haberleri » PC Oyun Haberleri » Call of Duty: Black Ops 4 Duyuruldu! Hakkında Her Şey!

Call of Duty: Black Ops 4 Duyuruldu! Hakkında Her Şey!

Call of Duty: Black Ops 4 Duyuruldu! Hakkında Her Şey!

Popüler savaş oyunu serisi Call of Duty‘nin yeni oyunu olan Call of Duty: Black Ops 4 sonunda duyuruldu. Call of Duty: Black Ops 4’ün gelin birlikte detaylarına bakalım.

Uzun zamandır Call of Duty: Black Ops 4 en çok beklenen oyunlar arasında yerini almıştı. Sonunda bugün yani 17 Mayıs 2018 tarihinde Call of Duty: Black Ops 4’in resmi sistem gereksinimleri açıklandı. PC tarihinin en çok satan oyunları arasına adını yazdıracak gibi duruyor. Call of Duty: Black Ops 4, 12 Ekim 2018’de PC, Xbox One ve PlayStation 4 için piyasada raflarda yerini alacak. Ayrıca Call of Duty: Black Ops 4’ün minimum, maksimum sistem gereksinimleri ve fiyatı da tanıtım lansmanın da duyuruldu.

[ilgiliicerik icerik_id=”17542″]

Call of Duty: Black Ops 4 farklı oyun modları ile birlikte geliyor. Bunlar; Zombiler, Battle Royale ve MP şeklinde. Call of Duty: Black Ops 4, PC ve konsol platformlarında oyncular ile buluşacak dedik. Call of Duty: Black Ops 4 bugün duyuruldu ve oyuncular 12 Ekim 2018 tarihinde oyunu raflarda görebilecekler. Call of Duty: Black Ops 4’de yakından baktığımız zaman Call of Duty: Black Ops 3’e göre oldukça geliştirilmiş bir grafik görmekteyiz. Call of Duty: Black Ops 4 oyuncular tarafından oldukça merakla beklenen yapımlardan biriydi. Call of Duty: Black Ops 4′ün fiyatı ise, 300₺ olarak açıklandı. PlayStation ile ortaklık yapıldığına dikkat çeken Activision eminiz E3 2018 etkinliğinde yapım hakkında bizlere daha fazla bilgi aktaracaktır.

:: Call of Duty: Black Ops 4 Sistem Gereksinimleri

[ilgiliicerik icerik_id=”14007″]

DETAYLAR PAYLAŞILDIKÇA, İÇERİK GÜNCELLENECEKTİR!


 

 

 

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


PlayStation 4’ün Çıktığı Günden Beri Satılan Oyun Sayısını Açıkladı

Buğra Noyan

Diablo IV İnternet Olmadan Oynanamayacak!

Buğra Noyan

Minecraft Dungeons’ın Büyük DLC’si Jungle Awakens Temmuz Ayında Geliyor

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.