Call of Duty: Black Ops 4 Duyuruldu!

Call of Duty: Black Ops 4 Duyuruldu! Hakkında Her Şey!

Abone Ol 

Popüler savaş oyunu serisi Call of Duty‘nin yeni oyunu olan Call of Duty: Black Ops 4 sonunda duyuruldu. Call of Duty: Black Ops 4’ün gelin birlikte detaylarına bakalım.

Uzun zamandır Call of Duty: Black Ops 4 en çok beklenen oyunlar arasında yerini almıştı. Sonunda bugün yani 17 Mayıs 2018 tarihinde Call of Duty: Black Ops 4’in resmi sistem gereksinimleri açıklandı. PC tarihinin en çok satan oyunları arasına adını yazdıracak gibi duruyor. Call of Duty: Black Ops 4, 12 Ekim 2018’de PC, Xbox One ve PlayStation 4 için piyasada raflarda yerini alacak. Ayrıca Call of Duty: Black Ops 4’ün minimum, maksimum sistem gereksinimleri ve fiyatı da tanıtım lansmanın da duyuruldu.

[ilgiliicerik icerik_id=”17542″]

Call of Duty: Black Ops 4 farklı oyun modları ile birlikte geliyor. Bunlar; Zombiler, Battle Royale ve MP şeklinde. Call of Duty: Black Ops 4, PC ve konsol platformlarında oyncular ile buluşacak dedik. Call of Duty: Black Ops 4 bugün duyuruldu ve oyuncular 12 Ekim 2018 tarihinde oyunu raflarda görebilecekler. Call of Duty: Black Ops 4’de yakından baktığımız zaman Call of Duty: Black Ops 3’e göre oldukça geliştirilmiş bir grafik görmekteyiz. Call of Duty: Black Ops 4 oyuncular tarafından oldukça merakla beklenen yapımlardan biriydi. Call of Duty: Black Ops 4′ün fiyatı ise, 300₺ olarak açıklandı. PlayStation ile ortaklık yapıldığına dikkat çeken Activision eminiz E3 2018 etkinliğinde yapım hakkında bizlere daha fazla bilgi aktaracaktır.

:: Call of Duty: Black Ops 4 Sistem Gereksinimleri

[ilgiliicerik icerik_id=”14007″]

DETAYLAR PAYLAŞILDIKÇA, İÇERİK GÜNCELLENECEKTİR!


 

 

 

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu