TeknoDiot.com
   
     

Call of Duty: Black Ops 4 Duyuruldu! Hakkında Her Şey!

Call of Duty: Black Ops 4 Duyuruldu! Hakkında Her Şey! Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri PlayStation Haberleri Steam Haberleri Xbox Haberleri

Popüler savaş oyunu serisi Call of Duty‘nin yeni oyunu olan Call of Duty: Black Ops 4 sonunda duyuruldu. Call of Duty: Black Ops 4’ün gelin birlikte detaylarına bakalım.

Uzun zamandır Call of Duty: Black Ops 4 en çok beklenen oyunlar arasında yerini almıştı. Sonunda bugün yani 17 Mayıs 2018 tarihinde Call of Duty: Black Ops 4’in resmi sistem gereksinimleri açıklandı. PC tarihinin en çok satan oyunları arasına adını yazdıracak gibi duruyor. Call of Duty: Black Ops 4, 12 Ekim 2018’de PC, Xbox One ve PlayStation 4 için piyasada raflarda yerini alacak. Ayrıca Call of Duty: Black Ops 4’ün minimum, maksimum sistem gereksinimleri ve fiyatı da tanıtım lansmanın da duyuruldu.

[ilgiliicerik icerik_id=”17542″]

Call of Duty: Black Ops 4 farklı oyun modları ile birlikte geliyor. Bunlar; Zombiler, Battle Royale ve MP şeklinde. Call of Duty: Black Ops 4, PC ve konsol platformlarında oyncular ile buluşacak dedik. Call of Duty: Black Ops 4 bugün duyuruldu ve oyuncular 12 Ekim 2018 tarihinde oyunu raflarda görebilecekler. Call of Duty: Black Ops 4’de yakından baktığımız zaman Call of Duty: Black Ops 3’e göre oldukça geliştirilmiş bir grafik görmekteyiz. Call of Duty: Black Ops 4 oyuncular tarafından oldukça merakla beklenen yapımlardan biriydi. Call of Duty: Black Ops 4′ün fiyatı ise, 300₺ olarak açıklandı. PlayStation ile ortaklık yapıldığına dikkat çeken Activision eminiz E3 2018 etkinliğinde yapım hakkında bizlere daha fazla bilgi aktaracaktır.

:: Call of Duty: Black Ops 4 Sistem Gereksinimleri

[ilgiliicerik icerik_id=”14007″]

DETAYLAR PAYLAŞILDIKÇA, İÇERİK GÜNCELLENECEKTİR!


 

 

 


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.