Call of Duty Black Ops III Ücretsiz Oldu

Call of Duty Black Ops III Ücretsiz Oldu

Abone Ol 

Sony’nin popüler oyun konsolu PlayStation için çıkış yapan Call of Duty Black Ops III oyunu PSN üyelerine ücretsiz olarak sunuldu. Call of Duty Black Ops III oyunu PlayStation Store’da bu ay ücretsiz oldu.

Sony, E3 2018 açılışında birçok oyun gösterdi. Ancak tüm bu önemli duyurulardan başka Sony’nin açıkladığı bir başka haber ise, Call of Duty: Black Ops III’ün bu ay oyunculara sürpriz bir PlayStation Plus oyunu olarak sunulacağıydı. Yani Call of Duty Black Ops III 1 ay boyuncu ücretsiz!

[ilgiliicerik icerik_id=”18492″]

Sony, ayın PS Plus oyunlarının bir parçası olarak sunulan XCOM 2 ve Trials Fusion’ın yanı sıra sürpriz bir duyuru olarak gelen Call of Duty: Black Ops III‘ü de sunuyor. Black Ops III’ün haberi olmayanlar için Black Ops III, daha sonra geçen yılın başarı hikayesi Call of Duty: WW2 tarafından takip edilen Black Ops serisinin son oyunu oldu. PlayStation Plus üyesiyseniz bu öğeyi ekstra ücret ödemeden indirebilir ve üyeliğiniz sona erene kadar kullanabilirsiniz. Eğer sizde PlayStation oyuncusuysanız Call of Duty Black Ops III’ü buraya tıklayarak göz atabilir veya PSN ile direk PlayStation üzerinden indirebilirsiniz. Call of Duty Black Ops III oyunu 7 Temmuz 2018 tarihine kadar PlayStation Store’da ücretsiz olacak.

Call of Duty Black Ops III Ücretsiz Oldu

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Call of Duty: Black Ops III’e hoş geldiniz savaşın gidişatını son teknoloji askeri robotların belirlediği bir dünyada yarattığımız teknoloji ile insanlık arasındaki çizgilerin bulanıklaştığı karanlık bir gelecek. Call of Duty: Black Ops III, üç benzersiz oyun modu sunuyor: Sefer, Çok Oyunculu ve Zombiler.

[ilgiliicerik icerik_id=”19185″]

Call of Duty: Black Ops 4’ün ön siparişi verenler, “Call in Black” DLC’nin Call of Black: Call of Black Ops III için “Back in Black” DLC’inin bir parçası olarak ücretsiz olarak Slums, Jungle, Atış Poligonu ve Summit haritalarını alabilecekler. Black Ops 4 ise 12 Ekim 2018’de oyunseverler ile buluşacak.

Göz atın:   Daha Önce Çıkışı İptal Edilen "The Last of Us Part II" İçin Yeni Çıkış Tarihi Açıklandı!
[ilgiliicerik icerik_id=”17552″]

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu