TeknoDiot
     
     
     

Çakma Overwatch’a Dava!

Çakma Overwatch'a Dava!

Steam’de yer alan oyuncular tarafından sevilen oyunlardan bir tanesi Overwatch’ın çakmasına dava açıldı. İşte konu hakkında detaylar.

PC platformunun en çok oynanan oyunlarından olan Overwatch’dan bir tane daha var. Paladins ve LawBreakers gibi oyunculara farklı seçenekler tanıyan oyun türünde,Overwatch‘a bire bir benzeyen bir oyun daha var.

:: Xbox One X’in Türkiye Fiyatı Belli Oldu

:: Riot Games’ten Yeni Oyun Geliyor!

Mobil oyun platformunda bulunan Heroes of Warfare adındaki bir oyun ve bu oyunu en çok Çinli arkadaşlarımız oynuyor. Ancak oyunda bulunan her şey Overwatch‘a birebir benziyor. Overwatch‘ın yapımcı şirketi olan Blizzard, geçtiğimiz günlerde oyuna bu yüzden dava açmaya karar verdi.

Hemen aşağıda yer alan videoda Heroes of Warfare‘ın oynanış görüntülerine baktığınızda, karakterler ve arayüzün yanında haritaların dahi Overwatch‘tan alındığını görebiliyorsunuz.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Apple’dan Beklenmedik Zam Geldi

Buğra Noyan

Turkcell’in Bayram İçin Yurtdışı Sürprizi!

Hüseyin Ceylan

Haftanın Mobil Duvar Kağıtları #11

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.