Büyük Steam İndirimlerinin Tarihleri Belli Oldu! - TeknoDiot.com

Büyük Steam İndirimlerinin Tarihleri Belli Oldu!

Abone Ol 

Oyun platformu denince ilk akla gelen isimlerinden bir tanesi olan Steam’de indirim tarihleri yaklaşıyor. O büyük indirimler belli oldu.

takipçi satın al
takipçi satın al

Valve‘nin göz bebeği olan Steam’de üç büyük indirim tarihleri belli oldu. Seam oyuncuları uzun zamandır indirimleri bekliyorlardı.  Önümüzdeki üç ay boyunca üç farklı dev indirim bizleri bekliyor!

:: Ucuz iPhone X Geliyor!

:: iPhone 8 İçin Türkiye Satışı Kuyrukları Başladı!

Steam’de uzun zamandır büyük indirimlerde yoktu. Bu haber oyuncuları sevindirecek haber. Kotaku, sızıntıların kaynaklarını takip etmiş ve tarihlerin doğru olduğunu onaylamış. Kotaku UK’in elde ettiği bu bilginin kaynağıysa üç farklı geliştiriciymiş. Önümüzde Cadılar Bayramı var. Cadılar Bayramı indirimlerinden sonra Black Friday İndirimleri takip edecek. Steam’in 2018’deki son indirim kampanyası ise Steam Kış İndirimleri olacak. En büyük indirimlerde Kış İndirimleri olacağı kesin.

Steam Cadılar Bayramı İndirimleri: 26 Ekim 2017 – 1 Kasım 2017

Steam Sonbahar İndirimleri: 22 Kasım 2017 – 28 Kasım 2017

Steam Kış İndirimleri: 21 Aralık 2017 – Ocak 2018

Göz atın:   Sosyal Medyada 2019’un En Çok Konuşulanları Belli Oldu!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!