Bugünün Ücretsiz Programı: imDesktop ve FileMenu Tools (TOPLAM 21 DOLAR)

Giveaway günlük artık ücretsiz PC programları sunmakta, bu ücretsiz programlar 1 günlüğüne yani 24 saatliğine ücretsiz sunuluyor.

Giveaway sitesi üzerinde günlük artık ücretsiz programlar sunuluyor. Video montaj programı, silme, PDF, JPG, fotoğraf düzenleme programı, yazılım, internet ve benzer birçok tam sürümü olan ücretli programları günlük olarak kullanıcılara ücretsiz sunuyor.

teknodiot.com olarak bizde sizlere günlük olarak artık ücretsiz programları sunuyoruz. 21 dolar ücretli olan tam sürümlü bu ücretsiz sunulan programları sizlere sunuyor olacağız.

imDesktop

imDesktop, arka planda duvar kağıdı olarak video, ses ve hareketli GIF oynatmanıza izin vererek masaüstünüzün eğlence seviyesini büyük ölçüde artıracaktır. Bilgisayarınız etkin değilken, video ekran koruyucusu olarak da işlev görür, böylece en sevdiğiniz videoları izleyebilirsiniz.

İndirmek için tıklayın

FileMenu Tools

FileMenu Araçları, Windows Gezgini’nin bağlam menüsünü özelleştirmenizi sağlayan bir uygulamadır. Uygulama, dosyalar ve klasörler üzerinde birkaç işlem gerçekleştirmek için yerleşik yardımcı programlar ekler ve harici uygulamaları çalıştırmanıza, belirli bir klasöre kopyalamanıza / taşımanıza veya belirli dosya türlerini silmenize izin veren özel komutlar ekler. FileMenu Araçları ile “Şuraya gönder …” alt menüsünü özelleştirebilir ve diğer uygulamalar tarafından eklenen bağlam menüsü komutlarını etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilirsiniz.

İ İndirmek için tıklayın


Etiketler

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı