TeknoDiot
     
     
     

Bugünün Ücretsiz Programı: DearMob iPhone Manager

Bugünün Ücretsiz Programı: DearMob iPhone Manager

Giveaway günlük artık ücretsiz PC programları sunmakta, bu ücretsiz programlar 1 günlüğüne yani 24 saatliğine ücretsiz sunuluyor.

Giveaway sitesi üzerinde günlük artık ücretsiz programlar sunuluyor. Video montaj programı, silme, PDF, JPG, fotoğraf düzenleme programı, yazılım, internet ve benzer birçok tam sürümü olan ücretli programları günlük olarak kullanıcılara ücretsiz sunuyor. teknodiot.com olarak bizde sizlere günlük olarak artık normalde 60 dolar ücretli olan tam sürümlü bu ücretsiz sunulan programları sizlere sunuyor olacağız.

DearMob iPhone Manager

DearMob iPhone, iPad dosyalarını şifreleme yöntemi ile yedekleme ve kurtarma işlevi gören iTunes’e alternatif bir programdır.

Bugünün Ücretsiz Programı: DearMob iPhone Manager

[button type=”primary” size=”default” link=”https://tr.giveawayoftheday.com/dearmob-iphone-manager-3-4/” target=”true” disabled=”false”]İndirmek için tıklayın[/button]

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Bugünün Ücretsiz Programı: Magoshare iPhone Recovery ve MSTech Image Resize (TOPLAM 60 DOLAR)

Buğra Noyan

Bugünün Ücretsiz Programı: Leawo Prof. DRM Video Converter

Buğra Noyan

Bugünün Ücretsiz Programı: iOBit Uninstaller Pro 8.4

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.