Bugün Steam'de Çıkan Oyunlar (8 Mayıs)

Bugün Steam’de Çıkan Oyunlar (8 Mayıs)

Abone Ol 

Steam’de bugün (8 Mayıs 2018) tarihi ile yeni çıkan oyunları sizin için derledik. İşte o oyunlar.

1-) Conan Exiles

Geliştiricisi Funcom Motor Unreal Engine Yayıncısı ise Funcom’dur. PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows platformları için geliştirilmiştir. Aksiyon-macera oyunu, survival game türünde oyundur. Türkçe dil desteği yok ne yazık ki. 25 adet steam başarımı içeriyor. Steamde ki fiyatı ise 109 TL‘dir. Oyunun tanıtımı;

[ilgiliicerik icerik_id=”16887″]

Bugün Steam'de Çıkan Oyunlar (8 Mayıs)

Conan Exiles, Barbar Conan topraklarında açık bir dünya hayatta kalma oyunu. Vahşi bir dünyada hayatta kalmak, bir ev ve bir krallık inşa etmek ve destansı savaşta düşmanlarınızı domine etmek. Conan’ın hayatını kurtardıktan sonra ceset ağacından indirip, hayatta kalmayı çabucak öğrenmelisin. Hava ovalama kum fırtınaları, yoğun sıcaklıklardan kendinizi koruyun ve yiyecek ve kaynak için hayvanları avlayın. Güneydeki yanan çölden kuzeyin karla kaplı dağlarına kadar geniş ve kesintisiz bir dünyayı keşfedin.

Bugün Steam'de Çıkan Oyunlar (8 Mayıs)

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Sürgün edilen toprakları geri almak ve hakim olmak için savaşırken klanınızın mirasını hazırlayın. Küçük bir evden tüm şehirlere parça parça parça oluşturmak için güçlü bina sistemini kullanın. Savaşları kılıç, yay, kuşatma silahları kullanarak ve hatta destansı savaşlarda düşmanlarınızın evlerini ezmek için tanrıların dev çılgınlarının kontrolünü ele geçirin. Conan Exiles, tam tek oyuncu, kaka veya kalıcı çevrimiçi çok oyunculu olarak oynanabilir.

[ilgiliicerik icerik_id=”15984″]


2-) Wheelchair Simulator VR

Geliştiriciside yayıncısıda  ViRa Games üstlenmiştir. Bu oyun Macera ve Simülasyon türündedir. Türkçe dil desteği yok. 29 adet steam başarımı içeriyor. Steam deki fiyatı şuan 21,25 Tl’dir ve indirimli halidir. Oyunun tanıtımı;

Bugün Steam'de Çıkan Oyunlar (8 Mayıs)

Tekerlekli sandalyeye bağlanan ama tam bir yaşam sürmesini engellemeyen omurilik yaralanması geçiren (çok gerçek) Dmytro Schebetyuk tarafından yazılmış ve dile getirilmiştir. Düşüncelerini paylaşıyor, şakaları çatlatıyor ve alaylarınız ve başarısızlıklarınız hakkında alaycı yorumlarda bulunuyor. Eşsiz hareket sistemi Jantları ellerinizle itin ve tekerlekli sandalyenin dengesini VR’de tutmaya çalışın.

Bugün Steam'de Çıkan Oyunlar (8 Mayıs)

Görünüşe göre göründüğünden daha da zor! Tuhaf oyun Oyun engelli değil, tekerlekli sandalyede yer alan eğlenceli durumlara odaklanır. Hayır sebebi Ukrayna’daki engelli insanların altyapı ve yaşamı hakkındaki video bloglarını ve erişilebilirlik programlarını destekleyen Dostupno UA girişimine oyundan elde edilen karlar bağışlandı.


3-) Trailblazers

Oyunun geliştiricisi Supergonk, Yayıncısı ise Rising Star Games’dir. Oyun yarış türündedir. Türkçe dil desteği yoktur. Steamde 12 adet başarım bulunmaktadır. Steamde şuan fiyatı 45 Tl‘dir indirimli hali ile. Oyunun tanıtımı;

Göz atın:   Netmarble ve StartersHub'dan 250 Bin TL'lik Yatırım Daha

Bugün Steam'de Çıkan Oyunlar (8 Mayıs)

[ilgiliicerik icerik_id=”16713″]

Trailblaze Turnuvasına Hoş Geldin! Türünün tek örneği, saniyelik stratejilere ve işbirliğine dayalı arcade tarzı yarış oyunu Trailblazers’ta, renk patlamalı yüksek hızlı heyecana hazır ol. Yarış çizgisini dinamik olarak değiştirmek üzere yol aldıkça pisti boya, takımının rengini destekle ve atağa geçerek rakibini kurnazlıkla yen. Ne kadar boyarsan o kadar hızlı gidersin!
Trailblazers, çığır açan seyir halinde oynanış sunan yenilikçi, işbirliğine dayalı bir yarış oyunudur. En fazla üçer kişilik takımlarda yarışan oyuncular en iyi yarış çizgisini yaratmak üzere pisti boyar ve ardından çılgın hızlara yükselmek için bu boyadan faydalanırlar. Beceri puanları kazanmak ve zafere giden yolu açmak için yetenek ve tarz ile sür!

Bugün Steam'de Çıkan Oyunlar (8 Mayıs)

Çevrimiçi olarak altıya veya bölünmüş ekran ile yerel olarak dörde kadar oyuncuyla, ekstra çevrimiçi ya da Yapay Zeka kontrollü zorluklarla da mücadele ettiğin süper yüksek hızdaki aksiyonu deneyimle. Yarışırken pisti boya ve destek kazanmak üzere kendi dinamik yarış çizgini yarat… Hiçbir yarış birbirinin eşi olmayacak! Rakiplerinden daha iyi boyamak, destek kazanmak ve yarışmak için takım arkadaşlarınla birlikte çalış; aracını beceri ve tarzla sürerek puan topla. Çok sayıda oyun modu: 3’e 3, ortak yarışlar, tekli sprint’ler ve daha fazlası; ayrıca bir de keşfedilmeyi bekleyen tam hikaye mücadelesi. İster tek başına, ister bölünmüş ekran üzerinden arkadaşlarınla, yerel ya da çevrimiçi olarak, dünyanın dört bir yanından insanlara karşı oyna – Çapraz platform fonksiyonu da dahil!

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu