«
Bu iPhone X Bambaşka! Akıllı Telefon Haberleri Teknoloji Haberleri

Apple’ın 12 Eylül tarihinde iPhone modellerinin 10.yılına özel çıkardığı iPhone X modelinin bambaşka bir modeli karşımızda.

Apple’ın iPhone X modeli Kasım ayı içerisinde piyasada yerini alması bekleniyor. Şuanda piyasada en pahalı akıllı telefon Samsung Galaxy Note 8 ve tahminlerimize göre de gelecek akıllı telefonlardan biri olan Huawei Mate 10 gibi diğer amiral gemileri de bir servete mal olacak.  Caviar, Apple’ın iPhone X’in daha da pahalı bir versiyonunu piyasaya sürüyor. Normal bir iPhone X  modeli 999$ olurken bu model ise tam 4500$ fiyat etiketine sahip olacak.

:: Samsung Galaxy A5 ve A7 (2018) Sızdı!

:: Instagram’dan Bir Rekor Daha

Bu iPhone X Bambaşka! Akıllı Telefon Haberleri Teknoloji Haberleri

Belli başlı akıllı telefon üreticilerinin yen nesil amiral gemilerinin daha pahalı bir model olarak tasarlayan Rus şirket, Caviar’dan bu seferde iPhone X modeli için ilk adım geldi. Ruslar tarafından MiG-35 savaş uçakları üretmek için kullanılan titanyumdan yapılmış iPhone X’i ön siparişe sunduğunu açıkladı. Tasarımda en ilginç olay ise Rusya’daki Magadan bölgesinden düşen göktaşlarından alınan Seymchan taşlarının tasarıma ilave edilmesi oldu.

Bu iPhone X Bambaşka! Akıllı Telefon Haberleri Teknoloji Haberleri   Bu iPhone X Bambaşka! Akıllı Telefon Haberleri Teknoloji Haberleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *