TeknoDiot
     
     
     

Bu iPhone X Bambaşka!

Bu iPhone X Bambaşka!

Apple’ın 12 Eylül tarihinde iPhone modellerinin 10.yılına özel çıkardığı iPhone X modelinin bambaşka bir modeli karşımızda.

Apple’ın iPhone X modeli Kasım ayı içerisinde piyasada yerini alması bekleniyor. Şuanda piyasada en pahalı akıllı telefon Samsung Galaxy Note 8 ve tahminlerimize göre de gelecek akıllı telefonlardan biri olan Huawei Mate 10 gibi diğer amiral gemileri de bir servete mal olacak.  Caviar, Apple’ın iPhone X’in daha da pahalı bir versiyonunu piyasaya sürüyor. Normal bir iPhone X  modeli 999$ olurken bu model ise tam 4500$ fiyat etiketine sahip olacak.

:: Samsung Galaxy A5 ve A7 (2018) Sızdı!

:: Instagram’dan Bir Rekor Daha

Bu iPhone X Bambaşka!

Belli başlı akıllı telefon üreticilerinin yen nesil amiral gemilerinin daha pahalı bir model olarak tasarlayan Rus şirket, Caviar’dan bu seferde iPhone X modeli için ilk adım geldi. Ruslar tarafından MiG-35 savaş uçakları üretmek için kullanılan titanyumdan yapılmış iPhone X’i ön siparişe sunduğunu açıkladı. Tasarımda en ilginç olay ise Rusya’daki Magadan bölgesinden düşen göktaşlarından alınan Seymchan taşlarının tasarıma ilave edilmesi oldu.

Bu iPhone X Bambaşka! Bu iPhone X Bambaşka!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Steam Kış İndirimleri 2. Gün : Grand Theft Auto V

Buğra Noyan

Huawei, Ekran Altı Kamerasına İlişkin Patent Aldı

Buğra Noyan

Corona Virüsü Sebebiyle MWC 2020 İptal Edildi

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.