TeknoDiot
     
     
     

Bu Hafta Vizyona Giren Filmler #7

Bu Hafta Vizyona Giren Filmler #7

Bu hafta hangi film vizyona girmiş bakalım. Bu haftada beyaz perde dolu dolu gelmiş durumda. Bu hafta sizleri tam 6 film bekliyor.

Bu hafta diğer haftalara nazaran daha fazla film vizyonda. Yerli, yabancı yapımlar beyaz perde de yerlerini aldılar. 22 Aralık 2017 itibarıyla ülkemizde vizyona giren filmleri sizin için bir araya getirdik. Bu hafta 6 yeni film vizyonda yerini aldı.

https://teknodiot.com/hafta-vizyona-giren-filmler-6-7271.html

Tüm vizyona giren filmlerin gişeleri bol olsun diyelim ve lafı fazla uzatmadan sizleri vizyona giren filmler ile baş başa bırakıyoruz. İşte bu hafta beyaz perde de yer alan filmler.

:: Dönme Dolap

1950’lerde Coney Island, New York’ta yaşayan Ginny (Kate Winslet) bir zamanlar oyunculuk yapmış olsa da artık garson olarak çalışan, atlı karınca operatörü Humpty (Jim Belushi) ile pek de mutlu olmayan bir yaşam süren orta yaşa yaklaşmış bir kadındır.

Gizliden gizliye genç ve yakışıklı cankurtaran Mickey’den (Justin Timberlake) hoşlanmaktadır. Ancak günün birinde hiç beklenmedik birşey olur, Humpty’nin yıllardır görmediği kızı Carolina (Juno Temple) çıkagelir. Peşindeki gangster kocasından kaçmak için babasının evine sığınan Carolina, Ginny ve Humpty’i de tehlikeye atmıştır, üstelik o da oyun yazarı olma hayalleri kuran Mickey’den hoşlanmaya başlamıştır.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


XPG SPECTRIX S40G RGB SSD Ülkemizde Satışa Sunuldu

Uğur Aydemir

Geleceğin Siber Güvenlik Uzmanlarına Kaspersky’dan Çağrı!

Uğur Aydemir

Porsche Taycan Turbo Tam Dolu Batarya ile 323 KM Gidebilir

Adil Anıl Öktem

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.