Bu Hafta Vizyona Giren Filmler - 5 Temmuz - TeknoDiot.com

Bu Hafta Vizyona Giren Filmler – 5 Temmuz

Bu hafta hangi film vizyona girmiş bakalım. Bu hafta da beyaz perdeye bomba gibi filmler gelmiş bulunmakta.

Her hafta çok iyi filmler sinema kategorimizde. Bu hafta sizleri tam 8 film bekliyor. 5 Temmuz haftasında biri yerli olmak üzere 7 yabancı film gösterime giriyor. İşte sizler için hazırladığımız haftanın filmleri listesi! İşte 5 Temmuz’dan itibaren vizyona giren filmler.

Vizyonda bu hafta 8 yeni film gösterimde! Hafta sonunda biri yerli, yedisi yabancı olmak üzere toplamda sekiz yeni film seyirciyle buluşuyor.

[sp-related style=”dark” id=”49984″]

Bebeğin Laneti (Curse of the Witch’s Doll)

Lawrence Fowler‘ın yönettiği Bebeğin Laneti, sahibi oldukları oyuncağın intikamla yanıp tutuşan bir varlığın vücuda gelmiş hâli olduğunu düşünen Adeline Gray‘in hikâyesini anlatıyor


Efsunlu – Kabirden Gelen

Uğur Kaplan‘ın yönetmenliğini üstlendiği Efsunlu – Kabirden Gelen, tarihi bir kız yurduna kayıt yaptıran Kübra‘nın burada edindiği arkadaşlıkla değişen hikâyesini anlatıyor.


İntikam (Manyeo)

Hoon-jung Park‘ın yönettiği İntikam, ailesini yardımcı olmak amacıyla ödüllü bir yarışmaya katılan lise öğrencisi Ja yoon‘un, bu sırada geçmişiyle ilgili karanlık sırları öğrenmesiyle gelişen olayları konu ediniyor.


Kül En Saf Beyazdır (Ash Is Purest White)

Toplumun dışında kalmış iki karakterin, ülkeleriyle beraber, dönüşüm geçiren 16 yıllık şiddet dolu ilişkisinin anlatıldığı Ash is the Purest White‘ın yönetmen koltuğunda Zhangke Jia oturuyor.


Örümcek-Adam: Evden Uzakta (Spider-Man: Far From Home)

Jon Watts‘ın yönetmen koltuğunda oturduğu Marvel Sinematik Evreni‘nin bu 23. filmi, Peter Parker‘ın arkadaşlarıyla gittiği Avrupa gezisi esnasında Nick Fury‘nin kendisini gizemli bir göreve çağırmasıyla beraber Avengers: Endgame sonrasında yaşananlarla başka çıkma çabasını konu ediniyor. Tom HollandÖrümcek-Adam olarak seyirci karşısına çıkmaya devam ederken Jake Gyllenhaal bu filmdeki rolüyle Marvel Sinematik Evreni’ne giriş yapıyor.

Göz atın:   Bu Hafta Vizyona Giren Filmler - 9 Şubat

 


Sevimli Dostlar (Little Miss Dolittle)

Joachim Masannek‘in yönettiği Sevimli Dostlar, hayvanlarla konuşabilen Lilli‘nin, hayvanat bahçesinden kaçırılan yavru fili kurtarmak için girdiği mücadeleyi anlatıyor.


Tekne (The Boat)

Winston Azzopardi‘nin yönettiği Tekne, hava muhalefeti sebebiyle sığındığı teknede mahsur kalan denizcinin hayatta kalma mücadelesini anlatıyor.


Tolkien

Nicholas Hoult‘un başrolünde yer aldığı Tolkien, ünlü yazarın gençlik yıllarında yaşadığı tecrübelerin, Orta Dünya’nın şekillenmesinde nasıl bir etkileri olduğunu gözler önüne seriyor.

Bu hafta da vizyona giren filmleri sizinle inceledik, diğer haftalarda görüşmek dileğiyle takipte kalın.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu