TeknoDiot
     
     
     

Bu Hafta Vizyona Giren Filmler – 4 Mayıs

Bu Hafta Vizyona Giren Filmler – 4 Mayıs

Bu hafta hangi film vizyona girmiş bakalım. Bu haftada beyaz perde dolu dolu gelmiş durumda. Her hafta çok iyi filmler yer alıyor. Bu hafta sizleri tam 6 film bekliyor. İşte 4 Mayıs’dan itibaren vizyona giren filmler.

:: İnatçı Bir Adam – A Man of Integrity

[ilgiliicerik icerik_id=”16393″]

Reza kendini şehir bataklığından uzaklaştırmış, eşi ve tek çocuğuyla, Kuzey İran’ın uzak bir köyünde basit bir yaşam sürüyor. Günlerini, Japon balığı çiftliğinde çalışarak geçirir. Devletle ve yerel yönetimle yakın ilişkileri olan özel bir şirket, yerel yaşamı tamamen kontrol altına almıştır. Ortaklar, şirketin varlığını ve kazancını arttırmak için, yerel çiftçileri ve küçük iş sahiplerini zorlayarak varlıklarını ele geçirmeye çalışır.

Yaşadıkları baskı sonucu birçok çiftçi kendiliğinden bu yozlaşmanın bir parçası olur. Reza tekelleşmeye karşı verdiği mücadelede yolunu ve kendi değerlerini kaybetmemek için çabalarken, olduğu kişi üzerine de pek çok sorgulamaya girişecektir…

 FİLMLERİ GÖRMEK İÇİN SONRAKİ SAYFAYA GEÇİNİZ!

SAYFA 1  – SAYFA 2SAYFA 3SAYFA 4SAYFA 5SAYFA 6

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Film İzlemenin En Yeni Adresi

TeknoDiot Bey

The Witcher, 2. Sezon Çekimleri Beklenenden Erken Başladı!

Buğra Noyan

Oscar 2020 Ödülleri Sahiplerini Buldu: İşte Oscar 2020 Kazananları

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.