TeknoDiot.com
   
     

Bu Hafta Vizyona Giren Filmler – 27 Nisan

Bu Hafta Vizyona Giren Filmler – 27 Nisan Sinema Haberleri

Bu hafta hangi film vizyona girmiş bakalım. Bu haftada beyaz perde dolu dolu gelmiş durumda. Her hafta çok iyi filmler yer alıyor. Bu hafta sizleri tam 8 film bekliyor. İşte 27 Nisan’dan itibaren vizyona giren filmler.

Beklenen gün geldi, Yenilmezler serisinin son filmi olan Yenilmezler: Sonsuzluk Savaş (Avengers: Infinity War) artık vizyona giriyor. Uzun zamandır herkesin beklediği film bu hafta, yani 27 Nisan tarihinde vizyona giriyor. Bu hafta vizyona giren filmler arasında tarihin en büyük gişe hasılatlarından birini elde etmesi beklenen bir yapım da var.

[ilgiliicerik icerik_id=”14995″]

“Sıradaki filmlere aşağıdaki sayfalardan devam edebilirsiniz.”

– Avengers: Infitity War

Türkçe’ye Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı olarak çevrilen yapım, bol ödüllü kadrosu ile dikkat çekiyor. Yapımın kadrosunda; Robert Downey Jr., Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, Chris Evans, Scarlett Johansson, Benedict Cumberbatch, Don Cheadle, Tom Holland, Chadwick Boseman, Paul Bettany, Elizabeth Olsen, Anthony Mackie, Sebastian Stan, Danai Gurira, Letitia Wright, Dave Bautista, Zoe Saldana, Josh Brolin ve Chris Pratt gibi isimler yer alıyor. Film bazı ülkelerde gösterime girdi ve şimdiden sürprizleri ve hikayesi ile tam not kazandı. Ne de olsa Marvel, filmin baş kötüsü Thanos için 10 yıldır yatırım yapıyor.

Filmlere aşağıdaki sayfalardan devam edebilirsiniz.

SAYFA 1SAYFA 2SAYFA 3SAYFA 4SAYFA 5SAYFA 6SAYFA 7SAYFA 8