Bu Hafta Vizyona Giren Filmler (22 Kasım 2019) - TeknoDiot.com

Bu Hafta Vizyona Giren Filmler (22 Kasım 2019)

Abone Ol 

Bu hafta hangi film vizyona girmiş bakalım. Bu hafta da beyaz perdeye bomba gibi filmler gelmiş bulunmakta.

Her hafta çok iyi filmler sinema kategorimizde. Bu hafta sizleri tam 4 film bekliyor. Kasım ayının son haftasında üçü yabancı biri yerli film gösterime giriyor. İşte sizler için hazırladığımız haftanın filmleri listesi! İşte 22 Kasım tarihinden itibaren vizyona giren filmler!

Vizyonda bu hafta: 4 yeni film gösterimde! Hafta sonunda biri yerli, üçü yabancı olmak üzere toplamda dört yeni film seyirciyle buluşuyor.

Her hafta olduğu gibi bu hafta da gösterime giren filmleri sizler için derledik. İşte yerli ve yabancı toplamda 4 yapımın gösterime girdiği 22 Kasım haftasında izleyebileceğiniz filmler;

Karlar Ülkesi II (Forzen II)

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Gişede büyük başarı elde eden Frozen’ın devam filmi Frozen II; Elsa, Anna, Olaf ve Kristoff’un bu kez Arendelle’den çok uzak yerlerde yeni serüvenlerin peşinde koşmalarını ve krallıklarının antik gizemini çözmeye çalışmalarını konu ediniyor. Film 20 Kasım’da seyirciyle buluşmaya başladı.

Filmin Türkiye çapındaki seansları için tıklayınız.

Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu

Hayat Van Eck‘in başrolünde yer aldığı Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu, ünlü sporcu Naim Süleymanoğlu’nun hayat hikâyesine odaklanıyor.

Filmin Türkiye çapındaki seansları için tıklayınız.

Doktor Uyku (Doctor Sleep)

Stanley Kubrick‘in Stephen King‘in ünlü eserinden uyarladığı The Shining‘in yine Stephen King tarafından yazılan devam hikâyesinin sinema filmi Doctor Sleep, Overlook Otel’de yaşanan dehşetin üzerinden 40 yıl geçmesine rağmen o travmayı tam olarak üzerinden atamayan Dan Torrance’ın, kendisinde olan özel güce sahip genç kız Abra ile tanışması sonrası gelişen olayları konu ediniyor.

Filmin Türkiye çapındaki seansları için tıklayınız.

Üzgünüz, Size Ulaşamadık (Sorry We Missed You)

Ken Loach‘un yönettiği Sorry We Missed You, giderek çoğalan borçlarla baş etmeye çalışan Ricky-Abbie çifti ve çocuklarının, Ricky’nin bir teslimat işine başlaması sonrası hayatlarının değişimini konu ediniyor.

Göz atın:   Instagram ve Facebook Siyasi Reklamlara Karışmayacak!

Filmin Türkiye çapındaki seansları için tıklayınız.

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu