Bu Hafta Vizyona Giren Filmler – 21 Haziran

Bu hafta hangi film vizyona girmiş bakalım. Bu hafta da beyaz perdeye bomba gibi filmler gelmiş bulunmakta.

Her hafta çok iyi filmler sinema kategorimizde. Bu hafta sizleri tam 10 film bekliyor. 21 Haziran haftasında birçok yerli ve yabancı film gösterime giriyor. İşte sizler için hazırladığımız haftanın filmleri listesi! İşte 21 Haziran’dan itibaren vizyona giren filmler.

Vizyonda bu hafta 10 yeni film gösterimde! Hafta sonunda üçü yerli, yedisi yabancı olmak üzere toplamda on yeni film seyirciyle buluşuyor.

[sp-related style=”dark” id=”49984″]

Anna

Luc Besson‘ın yönetmen koltuğunda oturduğu Anna, son derece yetenekli ve tehlikeli bir suikastçı olan ve tüm operasyonlarını belli bir gizlilik içerisinde gerçekleştiren Anna Poliatova’nın hikâyesini anlatıyor.


Oyuncak Hikayesi 4 (Toy Story 4)

Josh Cooley‘nin yönettiği Toy Story 4, Woody ve arkadaşlarının, aralarına Forky adında yeni bir oyuncağın katılmasıyla atıldıkları maceraları konu ediniyor.


13. Cuma (The 13th Friday)


Justin Price‘ın yönettiği 13. Cuma, başka bir diyardan şeytani bir varlığın, bir grup arkadaşa musallat olmasını anlatıyor.

Bahtsız Bedri

Fatih Mehmet Karakuş‘un yönettiği Bahtsız Bedri, saf ve temiz bir insan olan Bedri’nin, sınav harcını yatırmak için çıktığı yolda başına ummadığı şeylerin gelmesini anlatıyor.


Beyaz Karga (The White Crow)

Ünlü oyuncu Ralph Fiennes’ın yönetmen koltuğuna oturduğu The White Crow, efsane balet Rudolf Nureyev’in hayatını anlatıyor.

[sp_ad]

Güller

Mehmet Gün‘ün yönettiği Güller, 28 Şubat döneminin bir köyde nasıl yaşandığını, 12 yaşındaki Ali Osman’ın gözünden aktarmaya çalışıyor.


Hotel Mumbai

Anthony Maras yönetmenliğindeki Hotel Mumbai, Hindistan’ın finans ve eğlence başkenti olan Mumbai’de yaşanan gerçek olaylardan beyazperdeye uyarlandı.


Kalpten Gerdanlık

Kalpten Gerdanlık, insan kalbinden yapacağı gerdanlık için cinayetler işlemeye başlayan bir adamın hikâyesini anlatıyor


Bebek Katili Geri Döndü (Charlotte the Return)

Bir devam filmi olan Charlotte the Return, bir oyuncak bebeğin hediye olarak bırakıldığı kadının hayatını kabusa çevirmesini konu ediniyor.

[sp_ad]

Yazlık Ev (Les estivants)

2018 Venedik Film Festivali’nde prömiyerini yapan Yazlık Ev, ailesinin yazlık evine tatile gelen ve hayatını yoluna koymaya çalışan bir kadının hikâyesine odaklanıyor.

 

Göz atın:   Bu Hafta Vizyona Giren Filmler (24 Ocak 2020)
Abone Ol 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu