TeknoDiot
     
     
     

Bu Hafta Vizyona Giren Filmler – 20 Nisan

Bu Hafta Vizyona Giren Filmler – 20 Nisan

Bu hafta hangi film vizyona girmiş bakalım. Bu haftada beyaz perde dolu dolu gelmiş durumda. Her hafta çok iyi filmler yer alıyor. Bu hafta sizleri tam 6 film bekliyor. İşte 20 Nisan’dan itibaren vizyona giren filmler.

:: Winchester Gizemli Ev

Winchester Tüfekleri servetinin varisi Sarah Winchester, San Francisco’nun 50 mil dışında, izole bir arazi üzerinde malikanesinin yapımına başlar ve onyıllardır, haftanın 7 günü, günün 24 saati boyunca tadilatlar durmaksızın devam eder. Nihayetinde Winchester Malikanesi devasa bir hale gelir. Dışarıdan bakıldığında çıkmaz koridorlar, karmaşık odalar, labirentler ve boş duvarlara açılan kapılarla tamamen bir kadının deliliği olarak algılanmaktadır. Ama Sarah bu devasa kaosu kendisi için kurmamıştır. Yeğenini ve başarılı doktor Eric Price’ı evine davet eden Sarah’nın bir planı vardır.

https://youtu.be/mOt6ZpdR4Go

1. SAYFA2. SAYFA3. SAYFA4. SAYFA5. SAYFA6. SAYFA

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Netflix Kraliyet Dizisi The Crown’un 3. Sezon Tanıtım Fragmanı Paylaşıldı

Uğur Aydemir

Netflix, Black Mirror 5. Sezon Bölüm Afişlerini Paylaştı!

Uğur Aydemir

Haftanın En Çok İndirilen Filmleri #5

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.