TeknoDiot.com
   
   

Bu Hafta Vizyona Giren Filmler (19 Temmuz 2019)

Bu Hafta Vizyona Giren Filmler (19 Temmuz 2019)

Bu hafta hangi film vizyona girmiş bakalım. Bu hafta da beyaz perdeye bomba gibi filmler gelmiş bulunmakta.

Her hafta çok iyi filmler sinema kategorimizde. Bu hafta sizleri tam 9 film bekliyor. 19 Temmuz haftasında üçü yerli olmak üzere altı yabancı film gösterime giriyor. İşte sizler için hazırladığımız haftanın filmleri listesi! İşte 19 Temmuz’dan itibaren vizyona giren filmler!

Vizyonda bu hafta 9 yeni film gösterimde! Hafta sonunda üçü yerli, altısı yabancı olmak üzere toplamda dokuz yeni film seyirciyle buluşuyor.

 Akıllara Seza

 Serdar Genç‘in yönetmenliğini üstlendiği Akıllara Seza, 1997 yılında lise mezuniyetine giderken kaza geçirip komaya giren Mustafa’nın 22 sene sonra komadan uyanıp kazadan önceki sevgilisi Seza’yı yeniden kazanma çabasını anlatıyor.


Aslan Kral (The Lion King)

 Disney‘in klasik animasyonlarını canlı çekim olarak yeniden uyarladığı seri belki de Disney tarihinin en sevilen animasyonlarından biri olan The Lion King (Aslan Kral) ile devam ediyor. Yönetmen koltuğunda Iron Man filmleriyle yakından tanıdığımız Jon Favreau‘nun oturduğu filmde Simba‘nın sesi olarak karşımıza Donald Glover çıkarken filmin seslendirme kadrosunda Seth RogenChiwetel EjioforJames Earl Jones ve Beyonce gibi isimler yer alıyor.


Ecinni: Tılsımlı Mezar

Ecinni: Tılsımlı MezarYılmazSinanEda ve Selma‘nın Ecinni filminin çekildiği köye giderek 400 yıl önce gömülmüş Ermeni bir rahibenin mezarını açmak istemeleriyle gelişen hikâyeyi anlatırken filmin yönetmenliğini Mehmet Sağlam üstleniyor.


Gloria Bell

A Fantastic Woman ile büyük övgüler toplayan Sebastian Lelio‘nun yeni filmi Gloria Bell, gündelik hayatı sıradan bir ofiste geçen ve geceleri günün sıradanlığını dans pistlerinde yok etmeye çalışan Gloria‘nın bu gecelerden birinde Arnold‘la tanışmasını ve öngörülemez bir aşk macerasının içine dalışını konu edinirken filmin başrollerini iki usta isim olan Julianne Moore ve John Turturro paylaşıyor.


İmparator: Yeraltı Dünyasının Hükümdarı

Vincent Casselın başrolünde yer aldığı İmparator: Yeraltı Dünyasının Hükümdarı, Napolyon döneminde dünyanın en büyük ve en korkunç ceza evlerinden kaçmayı başaran tek kişi François Vidocq‘un hikâyesini anlatıyor.

 


Kripto Vurgun (Crypto)

John Stalberg Jr.’ın yönetmenliğini üstlendiği, başrollerini Kurt Russell ve Luke Hemsworth‘un paylaştığı Kripto Vurgun, yolsuzluk ve dolandırıcılık ağını araştırmak için New York’a gelen Ajan Martin‘in kendini hızlı bir şekilde tehlikeli yeraltı dünyasında buluşunun akabinde gelişen hikâyeyi anlatıyor.

 

Kurtuluş Günü (D-Day Assassins)

1944’te “The Filthy Thirteen” olarak bilinen bir grup Amerikan askeri, ölümcül bir görev için Normandiya’ya iniş yapmaları akabinde yaşanan olayları anlatıyor.


Şahıs 46

Çağatay Düz ve Ege Demirbüken‘in yazıp yönettiği Şahıs 46, çıktıkları yolda ıssız bir yerde arabalarının bozulmasıyla yakındaki bir evin sahibinden yardım talep eden bir grup gencin hikâyesini konu ediniyor.


Zavallı (Pity)

36. Torino Film Festivali‘nden ödülle dönen Zavallı, acıyı bir giysi gibi üzerinde taşıyabilmek uğruna elinden gelen her şeyi yapan bir avukatın çevresinde gelişiyor.

 

Bu hafta da vizyona giren filmleri sizinle inceledik, diğer haftalarda görüşmek dileğiyle takipte kalın.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.