Bu Hafta Vizyona Giren Filmler – 17 Mayıs 2019

Bu hafta hangi film vizyona girmiş bakalım. Bu haftada beyaz perde dolu dolu gelmiş durumda.

Her hafta çok iyi filmler yer alıyor. Bu hafta sizleri tam 9 film bekliyor. 17 Mayıs haftasında birçok yerli ve yabancı film gösterime giriyor. İşte sizler için hazırladığımız haftanın filmleri listesi! İşte 17 Mayıs’dan itibaren vizyona giren filmler.

Vizyonda bu hafta: 9 yeni film gösterimde! Hafta sonunda üçü yerli, altısı yabancı olmak üzere toplamda dokuz yeni film seyirciyle buluşuyor.

John Wick 3: Parabellum

Keanu Reeves‘in başrolünde yer aldığı aksiyon serisinin üçüncü filmi olan John Wick: Chapter 3 – Parabellum, ikinci filmin sonu itibarıyla ölüsüne $14 milyon değer biçilen ve The High Table üyesi birini cinayete kapalı sınırlar içerisinde öldürdüğü için gizli suikastçı birliğinden atılan John Wick’in dünyanın bütün suikastçıları peşindeyken New York’tan çıkmaya çalışmasını konu ediniyor.


Bisikletler

Manuel J. Garcia‘nın yönettiği animasyon Bikes, dağ bisikleti Spidi ve arkadaşlarının hikâyesini anlatıyor.


Gün Batımı

Yabancı Dilde En İyi Film Oscar’ına layık görülen 2015 yapımlı Son of Saul‘un ardından László Nemes, I. Dünya Savaşı öncesinde Budapeşte’de geçen yeni filmi Sunset‘te, genç bir kızın güçlü ve korkusuz bir kadına dönüşmesini kesitler halinde beyaz perdeye taşıyor.


İçerdekiler

Melih Cevdet Anday‘ın aynı isimli eserinden uyarlanan İçerdekiler, darbe döneminde gözaltına alınan ve siyasi şube başkomseri tarafından 185 gün sorgulanan bir öğretmenin psikolojik savaşını konu ediniyor.


Kim Daha Mutlu?

Hakan Haksun‘un yönettiği Kim Daha Mutlu?, bir düğünü ve sonrasında gelişen olayları konu ediniyor.


Lanetli Kapı “Paranormal Orman

Door in the Woods, ormana yaptıkları gezi sırasında gizemli bir kapı keşfeden ailenin başından geçenleri anlatıyor.


Masumiyetin Dayanılmaz Çekiciliği

Anne Fontaine‘in yönettiği Pure As Snow, genç Claire ve üvey annesi Maud üzerinden klasik masal anlatılarını günümüze uyarlayan bir hikâyeyi odağına alıyor.


Ne Olur Gitme

Yüksel Torun‘un yönetmenliğini üstlendiği Ne Olur Gitme, eski bir kiralık katil olan Kudret’in geçmişiyle yüzleşmesini konu ediniyor.


Uglydolls

Kelly Asbury‘nin yönettiği animasyon Uglydolls, kendi gariplikleriyle mutlu mesut bir şekilde yaşadıkları Uglyville’den “mükemmel” oyuncakların olduğu yeni bir kasabaya yolculuğa çıkan Moxi ve oyuncak arkadaşlarının hikâyesini anlatıyor.

Göz atın:   Bu Hafta Vizyona Giren Filmler (28 Şubat 2020)
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu