Bu Hafta Vizyona Giren Filmler (16 Ağustos 2019)

Bu hafta hangi film vizyona girmiş bakalım. Bu hafta da beyaz perdeye bomba gibi filmler gelmiş bulunmakta.

Her hafta çok iyi filmler sinema kategorimizde. Bu hafta sizleri tam 7 film bekliyor. 16 Ağustos haftasında altısı yabancı biri yerli film gösterime giriyor. İşte sizler için hazırladığımız haftanın filmleri listesi! İşte 16 Ağustos’tan itibaren vizyona giren filmler!

 Alcatraz

  Andrew Jones‘un yönettiği Alcatraz, bir soyguncu ile eski bir gangsterin liderliğinde Alcatraz’dan kaçmaya çalışan bir grup suçlunun hikâyesini anlatıyor.


Angry Birds Filmi 2 (The Angry Birds Movie 2)

Thurop Van Orman‘ın yönettiği The Angry Birds Movie 2, ilk filmde karşı karşıya gelen kuşlar ve domuzların, adalarını tehdit eden başka bir unsura karşı bir araya gelmesini anlatıyor.

Gece Kuşu (Late Night)

Emma Thompson ve Mindy Kaling‘in başrollerinde yer aldığı Late Night, uzun süredir sürdürdüğü talk şov programını kaybetme riskiyle karşı karşıya olan Katherine Newberry ile kendisinin büyük hayranı olan ve usta isme yardımcı olmak isteyen Molly’nin hikâyesini anlatıyor.


Kaçış Oyunu (Play or Die)

Franck Thilliez’in romanından uyarlanan Kaçış Oyunu‘nun yönetmen koltuğunda Jacques Kluger oturuyor.


Küçük Beyaz Yalanlar Devam Ediyor (Nous finirons ensemble)

Ünlü oyuncu Guillaume Canet‘nin yönettiği Nous finirons ensemble, ilk filmden 8 yıl sonra, Max’in sürpriz doğum günü kutlaması için bir araya gelen eski dostların hikâyesini anlatıyor.

 


Sesinde Aşk Var

Osman Taşçı‘nın yönettiği Sesinde Aşk Var‘ın başrollerinde Burak Tozkoparan ve Hayal Köseoğlu yer alıyor.


Sır Tutabilir Misin? (Can You Keep a Secret?)

Sophie Kinsella‘nın aynı isimli romanından uyarlanan Can You Keep a Secret?, uçakta bir gerilim anında yabancı olarak gördüğü bir adama sırlarından bahseden Emma’nın, bu adamla tekrar karşılaşması sonrası gelişen olayları anlatıyor.

Göz atın:   YouTube'dan Yüz Güldürecek Güncelleme!
Abone Ol 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu