Bu Hafta Vizyona Giren Filmler (15 Kasım 2019)

Bu hafta hangi film vizyona girmiş bakalım. Yine bu hafta da beyaz perdeye bomba gibi filmler gelmiş bulunmakta.

Her hafta çok iyi filmler sinema kategorimizde. Bu hafta sizleri tam 7 film bekliyor. Kasım ayının üçüncü haftasında dördü yerli üçü yabancı film gösterime giriyor. İşte sizler için hazırladığımız haftanın filmleri listesi! Kasım ayının üçüncü haftasından itibaren vizyona giren filmler!

Her hafta olduğu gibi bu hafta da gösterime giren filmleri sizler için derledik. İşte yerli ve yabancı toplamda 7 yapımın gösterime girdiği Kasım ayının üçüncü haftasında izleyebileceğiniz filmler;

Asfaltın Kralları (Le Mans ’66)

Christian Bale ve Matt Damon‘ın başrollerini paylaştığı Ford v Ferrari, 60’lı yılların ilk yarısında, gerek araç gerek sürücü için büyük bir dayanıklılık gerektiren meşhur Le Mans yarışında Ferrari’yi alt edecek bir araç tasarımı için yanıp tutuşan Ford tarafından görevlendirilen otomotiv tasarımcısı Carroll Shelby ile sürücü Ken Miles’ın bu süreçte yaşadıklarını anlatıyor.


Ayı Kardeşler: Zamanda Yolculuk (Boonie Bears: Blast Into The Past)

Boonie Bears serisinin yeni filmi Boonie Bears: Blast Into The Past‘ta, tesadüfen tarih öncesi dönemlere zamanda yolculuk yapan Ayı Kardeşlerin maceraları anlatılıyor.


Bir Kadın Zaferi (De dirigent)

Maria Peters‘ın yazıp yönettiği The Conductor, uluslararası müzik camiasında ilk kadın orkestra şefi olan Antonia Louisa Brico’nun hikâyesini anlatıyor.


Gece Gelenler

Fuat Yılmaz‘ın yönettiği, şamanik ögelerin yer aldığı korku filmi Gece Gelenler‘in oyuncu kadrosunda, Murat Seviş, Müge Taştan, Tahsin Dursun, Halil Topal gibi isimler yer alıyor.


Kraliçe Lear

Kraliçe LearPelin Esmer‘in Oyun belgeselinde hikâyelerini anlattığı Mersin Arslanköylü tiyatrocu kadınların Toroslardaki köylere yaptıkları otuz günlük turnede Shakespeare’in Kral Lear oyununun dağ yollarında yavaş yavaş Kraliçe Lear’e dönüşmesini konu ediniyor.


Söz Vermiştin

Söz Vermiştin, açtığı sosyal medya hesabı vesilesiyle okul döneminden arkadaşı Lilyan ile hayatı yeniden kesişen müzik yapımcısı Nesim ile Lilyan’ın aşk hikâyesini anlatıyor.

 


Ve Sonra Dans Ettik (And Then We Danced)

Levan Akin‘in yazıp yönettiği, İsveç’in bu yılki Oscar aday adayı olan And Then We Danced, geleneksel Gürcü folkloruna uygun bir dans eğitimi alan Merab’ın, dans ekibine dahil olan Irakli ile rekabet ve arzuyu aynı anda barındıran ilişkisini konu ediniyor.

Bu hafta da vizyona giren filmleri sizinle paylaştık gelecek hafta görüşmek dileğiyle, takipte kalın! Film izlemek isterseniz her zaman bu tür haberlerimizi her hafta bulabilirsiniz.

Göz atın:   Galaxy S2 ve Note 3 İçin Android 10 ROM Yayınlandı!
Abone Ol 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu