Bu Hafta Vizyona Giren Filmler (13 Mart 2020)

Bu hafta hangi filmler vizyona girmiş bu haberimize hep birlikte bakalım. Yine bomba gibi filmler gelmiş bulunmakta!

Her hafta çok iyi filmler sinema kategorimizde. Bu hafta sizleri tam 5 film bekliyor. Mart ayının ikinci haftası dördü yabancı beşi yerli film gösterime giriyor. İşte sizler için hazırladığımız haftanın filmleri listesi! İşte 13 Mart tarihinden itibaren vizyona giren filmler!

Vizyonda bu hafta: 5 yeni film gösterimde!  Hafta sonunda beşi yerli, dördü yabancı olmak üzere toplamda dokuz yeni film seyirciyle buluşuyor.

Her hafta olduğu gibi bu hafta da gösterime giren filmleri sizler için derledik. İşte yerli ve yabancı toplamda 5 yapımın gösterime girdiği 13-19 Mart haftasında izleyebileceğiniz filmler;

İşte bu hafta vizyona giren filmler

Bloodshot: Durdurulamaz Güç

Bloodshot: Durdurulamaz Güç, öldürülmesinin ardından Bloodshot olarak tekrar hayata döndürülen bir askerin hikayesini konu ediyor. Asker olan Ray Garrison ve karısı öldürüldüğünde, kimliklerini gizleyen bir grup bilim insanı harekete geçer. Bilim insanları nano teknoloji sayesinde Ray’ı hayata geri döndürür. Bloodshot adı verilen Ray, damarlarında dolaşan teknoloji sayesinde artık durdurulamaz bir güçtür. Geçmişi ile ilgili hiçbir şeyi hatırlamayan Ray, artık kendisi gibi süper askerlerle çalışır. Şirketin zihnini kontrol etmesi nedeniyle geçmişini hatırlamayan Ray’in hayatında her şey muallaktır. Ancak yavaş yavaş geçmişini hatırlamaya başlayan Ray, kontrolünü geri kazanmak için zorlu bir savaş verir.

Mürit

Evlenmek üzere olduğu Richard ve onun iki çocuğuyla birlikte sükunet vadeden tenha bir kasabada kış tatiline çıkan Grace’in, yakında üvey anneleri olacağı Mia ve Aidan ile samimi bir ilişki kurmaya çalıştığı sırada kaldıkları evde gerçekleşen ürkütücü olayları konu alıyor.

İlk Aşk

Beyin tümörü teşhisi konmuş bir boksörün, masum bir telekızla olan aşk hikayesini Tokyo’da geçen tek bir gecede izleyiciyle buluşturuyor. Tahmin edeceğiniz gibi kötü adamlar peşlerini bırakmıyor. İlk Aşk, aşık olduğu kadına yardım etmek isteyen boksörün başından geçenleri anlatıyor. Duygularını göstermekten kaçınan Leo, başarılı bir boksördür. Leo, gönlünü Monica‘ya kaptırır. Monica, telefondan yapılan sohbet hatlarında çalışmaktadır. Leo, kazanacağını düşündüğü bir maçta ağır bir darbe alır ve psikolojik olarak etkilenir. Aynı anda da Monica kendisini uyuşturucu kaçakçılığı içinde bulur. Leo, Monica‘ya yardım etmek ister ancak polis, mafya ve bir suikastçıdan kaçması gerekir.

Göz atın:   Bu Haftanın En Fazla İndirilen Filmleri Hangileri?

Gölgelerin Aşkı

Gölgelerin Aşkı filminde, Holly ünlü bir fotoğrafçıdır ve uzun zamandır yalnız yaşamaktadır. Bir süre sonra eski MMA dövüşçüsü olan Shane Blackwell ile tanışır. Fotoğrafçı Holly, Shane’in gözden düşmesine sebep olan şeyin tabloid fotoğraflar olduğunu keşfeder. Shane‘in eski parlak günlerine dönmesi için her şeyi yapan Holly, aşkı da tanımış olur.

Araf 4: Meryem

Meryem ile arkadaşı Güzide iki genç öğretmendir. Bu iki genç kadın, Meryem’in teyzesi Nurten ile birlikte yaşamaktadır. Nurten’in engelli bir oğlu ve bir kızı vardır. Meryem ve Güzide yaşadıkları bu evde garip olaylara şahit olurlar, ancak bunun psikolojik olduğunu düşünürler. Bir süre sonra ise öyle olmadığını anlarlar. Nurten’in geçmişte yaşanan günahlarının bedelini yeğeni Meryem mi ödeyecektir?

Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu